Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог Довга Ольга В'ячеславівна відгуки (Косметолог Довга Ольга В'ячеславівна відгуки)
Косметолог Довга Ольга В'ячеславівна відгуки
Дуся Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог Довга Ольга В'ячеславівна відгуки


Дівчатка, порадьте і залиште свій відгук про косметолога Довгую Ольгу В'ячеславівну, на ваш погляд, це хороший косметолог? Дуже цікава ваша думка про неї?
 
Агата Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще рік тому - моє обличчя було все в рубчиках і плямах постакне. Жодна косметологиня (Зіза Наталя, Флейшер Ірина, Дурдиєва Тетяна) не могли впоратися. І після зустрічі з Ольгою В'ячеславівною ситуація почала змінюватися. Лікар дуже грамотно вибудував систему лікування шкіри, Реабілітація була непроста, але зараз моя шкіра близька до ідеалу, і я дуже вдячна Ользі В'ячеславівні за її працю!
 
Калерія Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна - справжній професіонал, у мої 50 створили диво і забрали у мене цілих 10 років, точно. Завдяки її комплексному підходу і працьовитості я просто щаслива людина. Дівчата, ніколи не пізно бути красивими! Рекомендую!
 
ОлесяО Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійний і досвідчений косметолог! Вміло, легко і максимально безболісно проводить будь-які процедури. По-доброму, відповідально й уважно ставиться. Багато років ходжу тільки до Ольги В'ячеславівни. Ніколи не виникало жодних проблем або ускладнень. Завжди тільки радував підсумок проведених маніпуляцій.
 
Еллі Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог Ольга робила мені атравматичну чистку обличчя. Обличчя виглядає свіжим і молодшим, не очікувала, що можна так перетворити. Руки просто золоті!
 
Тонька Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у косметолога Ольги Довгої, результат неймовірний. Ліфтинг шкіри, вирівнявся рельєф, у зоні впливу зникли кола під очима і розгладилися зморшки.
 
Ірида Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю прибрали з Ольгою В'ячеславівною мої плями постакне! Нестерпно було дивитися на обличчя. Руки професіонала творять чудеса.  Раніше проходила лікування у Христини Бондарчук. такого ефекту не було.
 
Маріанна Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть як потрапити на прийом до косметолога Ольги Довгої?
 
Калерія Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і домовляйтеся: 710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44. У зв'язку з коронавірусом потрібно записуватися заздалегідь.
 
Сапфіра Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Де приймає косметолог Довгая?
 
Агата Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Доктор Благо Плюс на Дм. Донського 2а/7.
 
Анжела38 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Ользі Довгій за її золоті руки та уважне ставлення до клієнтів! Ходжу до неї кілька років, все просто супер, я в повному захваті. Усім знайомим раджу послуги професійного косметолога.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог Довга Ольга В'ячеславівна відгуки (Косметолог Довга Ольга В'ячеславівна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: