Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейний лікар Одеса Київський район (Сімейний лікар Одеса Київський район)
Сімейний лікар Одеса Київський район
Алінка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Сімейний лікар Одеса Київський район


Добрий вечір! Прошу поради з приводу укладення договору в Київському районі. З ким? Порадьте, хто знає грамотного терапевта-сімейного лікаря.
 
Сафіна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніякі звернення до лікарів мені не допомагали, поки випадково не потрапив до Левіної Людмили! Грамотний, досвідчений, відповідальний і думаючий фахівець зі знаннями, що виходять далеко за штатні межі сімейного лікаря-терапевта! Тільки завдяки їй, я отримав правильний діагноз і потрібне лікування! Я дуже їй вдячний, адже без перебільшення вона врятувала мені життя! Рідкісний фахівець і чуйний, Укладайте з нею договір не пошкодуєте!
 
гражина Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар, якого мені довелося зустріти. Людмила Миколаївна дуже грамотний і ввічливий лікар, вислухала дуже уважно і правильно поставила діагноз, підібрала правильне лікування!
 
Юзефа Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Так сталося, що життя змусило мене цього року звернутися до лікаря, хоча ніколи раніше цього не робила. Знаєте, побувавши кілька разів на прийомах у Людмили Миколаївни, я на своєму прикладі переконалася, яка в нас прекрасна медицина. Це освічена лікарка, яка знає справу, працює над собою. І знаєте, що впадає в очі, їй не байдужі її пацієнти. Лікарка щиро прагне допомогти. Сьогодні не часто зустрінеш таких людей.
 
Брітні Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Людмили Миколаївни кілька разів. Дуже уважно вислухала мене, призначила аналізи, а головне - вилікувала. Найчудовіший лікар!
 
Біна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Неодноразово зверталася до сімейного лікаря Левіної Л.М., чудового професійного лікаря і красивої цікавої людини. Завжди ґрунтовний огляд, докладна інструкція з приймання ліків і навіть брошури за темою захворювання. Тільки з таким лікарем розумієш мудрість лікування.
 
Гіра Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Яке щастя, що існують ще такі лікарі! Людмила Миколаївна - це справжній лікар, нам дуже пощастило із сімейним лікарем! Грамотна, уважна, зробить усе можливе, щоб допомогти хворому.
 
Кейла Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна дуже добра, шукає корінь проблеми, завжди все пояснить, перший раз бачу такого лікаря!
 
Глоріс Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани! Розкажіть як можна потрапити на прийом до Людмили Миколаївни?
 
Юзефа Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна приймає в клініці Лікаріум, яка розташована на Французькому бульварі 60, записатися на прийом можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
бренда Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий сімейний терапевт. Вона чуйна, спокійна, завжди детально й уважно розглядає всі скарги.
 
Алінка Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Вам за підказки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейний лікар Одеса Київський район (Сімейний лікар Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: