Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Таїрове (Гінеколог Одеса Таїрове)
Гінеколог Одеса Таїрове
Анюта Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса Таїрове


У мене сальпінгоофорит. Порекомендуйте грамотного гінеколога, який зможе допомогти вилікувати це захворювання?
 
Машуня Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порекомендувати грамотного гінеколога Лихачову Ларису Євгенівну, я до неї потрапила за рекомендацією. Тепер сама рекомендую лікаря. З питань жіночого здоров'я - тільки до неї! Привітна, уважна, акуратна, не нав'язує зайвих аналізів. Рекомендую, як жінка і мама п'яти дітей.
 
Люся45 Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Два роки не могла завагітніти. Обстежилася за повною програмою. Обійшла величезну кількість лікарів, включно з Бевз, Кожухар, Журавльовою. Жоден лікар, крім Лариси Євгенівни, не запропонував перевірити прохідність маткових труб, натомість усі поголовно намагалися допомогти мені завагітніти за допомогою гормонів. З'ясувалося, що функціонує лише одна труба. Після перевірки труб збільшується шанс завагітніти в перші два або три цикли. Як підсумок - моїй доньці 1,5 року. Я завагітніла в наступному ж циклі після цієї процедури!
 
Кармелітта Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Міщенко Ольга - чарівниця, професіонал! Обожнюю цього лікаря! Дуже уважний фахівець, зайвого не призначає, підвищує настрій своїм оптимізмом, завжди вислухає, порадить, яке лікування краще, дасть рекомендації.  Раджу всім звертатися до неї!
 
КсеніяЯ Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга - лікарка з великої літери. Професіонал своєї справи. Завдяки їй у мене двоє діток, хоча лікарі говорили, що і першого то не народжу, а про друге і мріяти не варто. Рекомендую!
 
Яка Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар це Ольга Міщенко! До неї була у Морозової, Журавльової, Кожухар, які тільки залякували, призначали безглузді препарати і непотрібні аналізи. Тут усе по справі, нічого зайвого!
 
Генрієтта Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Ольга Опанасівна. Уважний підхід до кожного пацієнта. Результатом задоволена. Дуже шанобливе ставлення до пацієнтів.  Рекомендую всім!
 
Феміда Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом до лікаря Лихачової?
 
Машуня Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось номери телефонів: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Мілена Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як записатися до Ольги Міщенко?
 
КсеніяЯ Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум, телефони написали вище.
 
Оліса Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Перебувала на обліку у зв'язку з вагітністю у Лариси Євгенівни - професіонал своєї справи. Усім рекомендую, чудовий фахівець.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Таїрове (Гінеколог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: