Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація для наркоманів Одеса вартість (Реабілітація для наркоманів Одеса вартість)
Реабілітація для наркоманів Одеса вартість
ГришаЛ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітація для наркоманів Одеса вартість


Мені потрібно пройти реабілітацію в реабілітаційному центрі від наркоманії. Хотілося б потрапити в хороший і не дуже дорогий центр. Якщо ви знаєте такий реабілітаційний центр, напишіть.
 
КатяЗ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу вам порадити звернутися в реабілітаційний центр Діва. Там проходив реабілітацію мій чоловік. Йому там допомогли забути про наркоманію. Це найкращий реабілітаційний центр. Центр працює на благодійній основі. Якщо у вас є можливість ви можете здати благодійні внески.
 
ІванК Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітаційний центр це Дива. Я там особисто проходила повний курс реабілітації від наркоманії. Мені допомогли забути про цю жахливу проблему. Тепер у мене почалося інше життя. Дуже хороше і без залежності. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Ціни там за реабілітацію немає, ви можете пожертвувати скільки вважаєте за належне.
 
МаняД Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я хочу сказати, що справді реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Там проходив реабілітацію мій чоловік від наркоманії. Результат просто приголомшливий. Він позбувся повністю цієї залежності. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Вони найкращі.
 
ЛюдаА Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. Я назавжди позбулася наркоманії завдяки найкращим фахівцям центру. Там працюють чудові психологи. Мені допомогли вийти з депресії. Показали, що є інше життя. Я стала іншою людиною. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва.
 
ІванФ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вам сказати, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Я особисто проходила реабілітацію в цьому реабілітаційному центрі від наркоманії. Я назавжди забула про цю проблему. У мене почалося інше життя. І це нове життя мені дуже подобається.
 
ЛарисаГ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися до реабілітаційного центру Діва. Я там проходила повний курс реабілітації від наркоманії. Відмінний центр, працюють прекрасні фахівці. Я назавжди позбулася наркоманії. Тепер у мене нове і дуже хороше і щасливе життя. Реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі.
 
ЛеонідаЛ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя сестра проходила повний курс реабілітації від наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Там їй допомогли забути про цю страшну проблему. Зараз у неї нове і дуже хороше життя. Величезна подяка реабілітаційному центру Діва за допомогу і нове життя. Ви дійсно найкращі.
 
КорнійЛ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Я це знаю точно. Я особисто проходила реабілітацію від наркоманії в цьому реабілітаційному центрі. Мені допомогли забути про наркоманію. Я почала життя з чистого аркуша. Тепер у мене все гаразд. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за величезну і неоціненну допомогу.
 
ДашкаВ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік пройшов реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Йому допомогли забути про наркотики. Тепер він нормальна людина. У нас почалося нове і дуже гарне сімейне життя. Чоловік веде здоровий спосіб життя. Величезна подяка реабілітаційному центру Діва. Ви найкращі. Спасибі.
 
ДаринаЛ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, будь ласка, де саме знаходиться реабілітаційний центр Діва. Потрібна їхня допомога моєму чоловікові. Напишіть якщо знаєте номер телефону. Дякую заздалегідь.
 
ГришаЛ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне всім спасибі. Я із задоволенням звернуся в реабілітаційний центр Діва. Дуже прошу вас написати мені адресу центру і номер телефону. Ще раз усім спасибі, ви мені дуже допомогли. Чекаю.
 
ЛарисаГ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Нагадую, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Центр розташований у місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Директор центру - Ігор Коваленко. Телефон 0976800008. Звертайтеся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація для наркоманів Одеса вартість (Реабілітація для наркоманів Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: