Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист Забранський Владислав Володимирович відгуки (Масажист Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Масажист Забранський Владислав Володимирович відгуки
Божена Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажист Забранський Владислав Володимирович відгуки


У мене дискомфорт у спині, невролог рекомендував пройти курс лікувального масажу в Забранського В.В. Залиште відгук про цього масажиста, рекомендуєте його відвідати?
 
Береслава Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм Владислава Володимировича захоплює: він працює за унікальною методикою, яка дає змогу ретельно опрацювати спину, не залишаючи водночас неприємних наслідків у вигляді синців, що було для мене особливо важливим! Приємним і несподіваним бонусом послугувало те, що у Владислава Володимировича не лише цілющі руки, а ще й він цікавий та ерудований співрозмовник, уміє вислухати і зрозуміти весь біль пацієнта. Я в захваті від роботи доктора Забранського: його масаж неймовірно оздоровлює і допомагає не тільки тілу, а й душі.  Рекомендую!
 
Ірида Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - справжній майстер своєї справи, чарівник! Він дуже чуйно і делікатно поставився до моєї проблеми, не "згущував фарби", а навпаки - підтримав, надихнув і дав свої професійні рекомендації. У нього золоті руки, він справді масажист від Бога і, крім того, чуйна і приємна людина. Від душі бажаю кожному пройти курс масажу у Владислава Володимировича і відчути на собі той блаженний стан польоту, який залишається після його масажу.
 
Лучик Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
У Владислава Володимировича професійний підхід до справи. Прекрасні руки! Вкрай ерудований, підтримує цікаву бесіду. Провів курс масажу на корпусі, минув біль у плечах. Зажила новим життям!
 
Бану Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знайшла свого майстра, в особі Забранського Владислава Володимировича Після першого прийому відчула себе значно краще. Після курсу процедур зникли болі в спині, самопочуття значно покращилося, м'язи комірцевої зони вже не такі затиснуті, як раніше.  Раджу відвідати, дуже хороший фахівець.
 
Лія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
У Владислава Володимировича по справжньому чарівні руки. Я просто ніби побувала в раю, він просто чудовий масажист.
 
дила Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна Владиславу Володимировичу за дуже професійний та ефективний масаж. У мене почалися болі в нижній частині хребта. Толком не могла сидіти і довго ходити. Після курсу масажу почуваюся набагато краще, рухаюся вільно.
 
Самуїл Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу записатися на курс масажу? Яка вартість сеансу?
 
Лія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - за цими номерами можете зв'язатися з Владиславом Забранським. Вартість сеансу 500 грн, Владислав Володимирович працює тільки з повнолітніми пацієнтами.
 
Нева Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці приймає доктор Забранський?
 
Бану Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Забранський приймає у себе вдома на вул. Б. Хмельницького 49.
 
Цезарь Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідував Владислава Володимировича і залишився дуже задоволений. Володіє професійними техніками масажу. Знає свою справу на сто відсотків. Після сеансів почуваюся чудово. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист Забранський Владислав Володимирович відгуки (Масажист Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: