Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеса Таїрове (Отоларинголог Одеса Таїрове)
Отоларинголог Одеса Таїрове
Nataliiia Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Отоларинголог Одеса Таїрове


Шановні, у кого є грамотний ЛОР? У мене болить вухо четвертий тиждень. Місцеві лікарі-не фахівці, зараз вони розводять руками і не можуть зрозуміти, що зі мною. Хочу проконсультуватися з грамотним фахівцем, бажано в районі Таїрова.
 
Kristy12 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю хорошого ЛОРа - Гурську Тамару Валеріївну, Раджу звернутися, кращого я поки що не зустрічала.
 
TigerLily Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій хронічний тонзиліт Тамара Гурська вилікувала за тиждень. Мені дуже пощастило, що я знайомий із такою лікаркою.
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний, компетентний фахівець. Швидко підібрала лікування і хороші препарати, результат дуже швидкий, приходив ще кілька разів і щоразу розглядала мою проблему всебічно.
 
IrinaKolesnikkk Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська - вилікувала гайморит, який довго мучив мене! Щоразу на прийомі ставила багато уточнюючих запитань і дуже уважно вислуховувала. Призначене лікування виявилося настільки ефективним, що обійшлося без проколу. Рекомендую!
 
55Charlie Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Річ у тім, що після грипу пішло ускладнення на вухо, і я перестала чути дрібні частоти, ходила півроку до лікарів Сенька й Тагунової та радили вже оперувати, чого я дуже сильно боялася. Тамару Гурську мені порадили мої хороші знайомі, яким вона також допомогла. І у виборі я не помилилася.  Буду рекомендувати!
 
Yu1ia Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у лікаря Тамари Гурської, чудовий лікар, розумниця, тактовний, ввічливий, уважний, оглядає акуратно, без болю, вилікувала мій отит за кілька днів, дуже задоволена лікарем - рекомендую всім, багато хто приходить до нього сім'ями, задоволені лікарем!
 
Odesseya12 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше зверталася до Тагунової І.К., і мені був поставлений неправильний діагноз, і це, на жаль, мало свої наслідки. Гурська Тамара допомогла з правильною постановкою діагнозу, провела всі необхідні маніпуляції - професійно, швидко. Призначила нове й ефективне лікування.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний лікар Гурська Т.В. Швидко поставила діагноз, нічого зайвого не призначала. Ліки виявилися недорогими і без побічних ефектів. Все це сприяло швидкому одужанню. Прийшла до Тамари Валеріївни з гострим трахеїтом і гострим ларингітом, за тиждень почувалася в порядку. Дуже приємна у спілкуванні, рекомендую!
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть контактні дані Гурської Тамари ?
 
Odesseya12 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися на прийом до Тамари Гурської можете через адміністратора клініки "Лікаріум" за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
СофіяС Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Рада знайомству з Тамарою Валеріївною! Одні плюси. Якщо до ЛОРа, то тільки до неї! Позитивні емоції.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеса Таїрове (Отоларинголог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: