Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса Малиновський район (Невропатолог Одеса Малиновський район)
Невропатолог Одеса Малиновський район
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Одеса Малиновський район


Після пологів сильно посилилися головні болі, порадьте невролога, якого самі відвідували і він вам допоміг.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті немає розумного лікаря. Якщо ж форумчани підкажуть запишуся на прийом
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу я з попереднім оратором вступити в полеміку, знаю точно, що Калюжна Тетяна Євгеніївна та Патрашку Катерина Вікторівна - найкращі в цій сфері.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Калюжна - лікарка, яка вміє лікувати! Звернулася з болями в ділянці обличчя та асиметрією. З його якостей відзначила б професіоналізм лікаря. Дуже сподобалося все: і ставлення лікаря, і ретельність обстеження, і супровід пацієнта під час терапії до одужання. Відмінний, грамотний лікар!
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашка Катерина Вікторівна - моя героїня! Вона ефективно вилікувала мою міжхребцеву грижу і повернула мені активне життя без болю і дискомфорту.
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно Калюжна Т. Е. Справжній професіонал своєї справи! Пробувала боротися сама, відвідувала інших лікарів, але через деякий час хвороба поверталася. Мої результати не змусили себе довго чекати - призначене лікування виявилося ефективним. Після її призначень стало нам набагато легше. Всі призначення були зроблені правильно і грамотно. Грамотний невролог і чудова людина!
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Патрашку фахівець, який допомагає! Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дуже сподобалося ставлення лікаря до мене, як до пацієнта. Залишилася задоволена, все зрозуміло, ясно. Лікування призначено, вже є результат. Буду рекомендувати! Грамотний невролог і чудова людина!
 
Margarita27 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Швальов Сергій Михайлович несерйозно поставився до моїх проблем і не виявив достатньої уваги. Його некомпетентність викликала в мене сумніви в його професіоналізмі і я рекомендую до нього не звертатися.
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як записатися до Тетяни Євгенівни і до Катерини Вікторівни?
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог-епілептолог Калюжна Тетяна Євгенівна, клініка Лікаріум Генуезької, 1/2, працює тільки з дорослими, телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за відгуки, до найкращих лікарів в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса Малиновський район (Невропатолог Одеса Малиновський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: