Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Консультація судинного хірурга Одеса (Консультація судинного хірурга Одеса)
Консультація судинного хірурга Одеса
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультація судинного хірурга Одеса


Усім доброго часу доби, звертаюся в пошуку судинного хірурга. Цікавлять рекомендації людей, які лікувалися у цих лікарів. Треба контактні дані грамотного лікаря ґрунтуючись на відгуках близьких знайомих.
 
25Tatyana Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю тільки двох лікарів у місті, які гідні поваги - це Залевський Д. М. і Чайка М. А., їх я можу сміливо рекомендувати.
 
55Charlie Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка М.А., дуже грамотно і доступно розповів, що у мене і як лікувати. Видно, що компетентний. Рекомендую!
 
5Мила5 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Рада, що потрапили на прийом саме до Чайки М.А. У мами дуже сильно захворіла нога, терміново шукали саме судинного хірурга. Дуже уважний, приємний лікар. Все дуже докладно розповів і показав, все доступно пояснив, склав план лікування. Чудово, що є такі грамотні фахівці.
 
7Popova6 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Залевський добрий, чуйний, розумний лікар від Бога. Побільше б таких лікарів. Якщо вам потрібна допомога судинного хірурга, звертайтеся до Дмитра Михайловича, він обов'язково вам допоможе і підтримає.
 
1Jonny Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулися до лікаря Залевського Д.М. за рекомендацією знайомих і жодного разу не пошкодували. Дмитро Михайлович - висококласний фахівець та інтелігентний, уважний і доброзичливий лікар. Успішно і безболісно провів операцію лазером на судинах ноги, позбавивши чоловіка страждань і паніки.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно хотіла потрапити на прийом до Михайла Олександровича. І ось, нарешті, мрія збулася, я прийшла на прийом до лікаря і нітрохи не пошкодувала. Мені було проведено маніпуляцію на обох ногах. Вдячна йому за високий професіоналізм і прекрасний підхід до пацієнта.
 
Віталіна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Залевський виконав ЕВЛК, лазерну коагуляцію. Він просто Бог. Я мучилася з трофічною виразкою цілий рік. Через тиждень рана загоїлася, і болі припинилися без усяких лікарських препаратів. Навіть не замислюйтеся, звертайтеся.
 
Настасья Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавить, дані цих флебологів?
 
Флоріана Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Залевський Дмитро Михайлович, приймає у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, телефон 0971039911
 
QuinnAnna Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло приймає в МКЛ № 10 на Малиновського, телефон 0976447223.
 
9Жанна9 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна всім за чудові рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Консультація судинного хірурга Одеса (Консультація судинного хірурга Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: