Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Як знайти хорошого нейропсихолога в Одесі (Як знайти хорошого нейропсихолога в Одесі)
Як знайти хорошого нейропсихолога в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Як знайти хорошого нейропсихолога в Одесі


Моя повага! У моєї доньки сталася непередбачувана складна ситуація. Потрібна терапія грамотного нейропсихолога, порадьте, будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також заманливо розвідати про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату не добилася.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Заманливо прочитати про тямущого фахівця, який зараз з'явився у нас у місті. У тому разі, якщо направите, обов'язково звернуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зустріла таких супер професіоналів - це Козлов Ян Леонідович і Гончарова Тетяна Сергіївна. Чудові професіонали своєї справи, раджу у них консультуватися, вони точно допомагають у врегулюванні складнощів у житті.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, правильно, написала Тетяна Сергіївна - гідний фахівець, допомогла з фобіями особистого характеру. Дуже їй вдячна і також її рекомендую!
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Я. Л. - це, без жодного перебільшення, найкращий із найкращих фахівець! Я за кілька місяців стала кардинально іншою людиною завдяки Яну Леонідовичу.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене про Тетяну Сергіївну тільки позитивні враження. Кваліфікований фахівець і приємна людина. Усе конкретно, точно, швидко.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зазначити, що психотерапія у Яна Леонідовича не тільки сприяла впоратися з болячкою, а й забезпечила просто колосальне особистісне зростання!
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезна подяка за уважність, чуйність і професіоналізм. Усім рекомендую звертатися саме до Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила психотерапію в період дуже складної життєвої ситуації і не просто вижила, а жила щасливо щодня. Дякую Яну Леонідовичу за те, що допоміг мені повернути моє життя, згадати себе, просто жити!
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Громадяни Одеси! Хочу потрапити до Гончарової Т.С. або Козлова Я.Л., можете вказати їхні координати.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович веде прийом у клініці "Лікаріум" на Генуезькій 1/2, записатися до нього можете за контактним телефоном - 093 572 73 87.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Як знайти хорошого нейропсихолога в Одесі (Як знайти хорошого нейропсихолога в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: