Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Відгуки кардіологи Одеси (Відгуки кардіологи Одеси)
Відгуки кардіологи Одеси
Smirnoff Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки кардіологи Одеси
 


Дорогі форумчани, потрібна порада щодо пошуку надійного кардіолога. Якщо у вас є рекомендації щодо кардіологів в Одесі, поділіться, будь ласка!
 
Poplavskaya Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої візити до різних кардіологів призвели лише до розчарування. Лікування, запропоноване ними, не тільки не допомогло, а й погіршило мій стан.
 
Констанція Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин кількох кардіологів мені стало страшно довіряти своє здоров'я будь-кому. Їхні неправильні рекомендації призвели до негативних наслідків.
 
Аркадія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Кожен новий кардіолог тільки погіршував мою ситуацію. Це було як випробування, де потрібно було знайти нормального фахівця серед безлічі неефективних. Може тут хтось порекомендує толкового.
 
Спиридон Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
У пошуках надійного кардіолога я потрапив до Павлової С.В. Її професійний підхід і уважне ставлення до деталей дали мені впевненість у правильності вибору.
 
Maryanna55 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий шлях до здоров'я привів мене до Сергія Павлова. Його здатність пояснити складні речі простою мовою та знайти індивідуальний підхід змусили мене відчути себе в надійних руках.
 
Zakhar Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустріти лікаря, який вкладає у свою роботу стільки енергії та знань, як Павлов Сергій Володимирович, - справжня удача. Він надав мені неоціненну допомогу у вирішенні моїх серцевих труднощів.
 
Кіра20 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Складно передати словами, як вдячний доктору Павлову за його професіоналізм і чуйність. Він не тільки чудовий фахівець, а й справжня людина.
 
Vasilissa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
За роки мого лікування у доктора Павлова я зрозумів, що він - людина, якій можна довіряти своє серце в буквальному і переносному сенсі. Він завжди поруч у важкі моменти.
 
Еліза75 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли все було безнадійно, я зустрів Павлова Сергія Володимировича. Він повернув мені надію на життя і довів, що хороші лікарі існують.
 
torri Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні форумчани, поділіться досвідом. Як ви потрапили на прийом до лікаря Павлова?
 
Maryanna55 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно записатися на прийом за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.  Приймає Сергій Володимирович у клініці Лікаріум.
 
Єрма Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Ваша рекомендація стала для мене справжнім порятунком. Після довгих пошуків я знайшла кардіолога, який не тільки виявив глибоке розуміння проблеми, а й підлаштував лікування під мої індивідуальні потреби.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Відгуки кардіологи Одеси (Відгуки кардіологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: