Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Хороший стоматолог ортопед Одеса (Хороший стоматолог ортопед Одеса)
Хороший стоматолог ортопед Одеса
Rose9 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший стоматолог ортопед Одеса
 


Добрий день! Я шукаю хорошого стоматолога для встановлення протезів. Може хтось із вас порекомендувати мені хорошого фахівця? Я цікавлюся якістю роботи, професіоналізмом, а також ставленням до пацієнтів. Якщо у вас є позитивний досвід звернення до певного стоматолога, будь ласка, поділіться своїми рекомендаціями. Буду вдячний за будь-яку інформацію та поради!
 
Nyusha Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже радий, що звернувся до стоматолога-ортопеда Євгена Анатолійовича Дизика і рекомендую його! Він професіонал своєї справи із золотими руками та інтуїтивним розумінням потреб пацієнта. Моя проблема із зубами була складною, але він впорався з нею бездоганно. Уважний і турботливий підхід до кожного етапу лікування дав мені змогу почуватися впевнено на всьому шляху до відновлення посмішки.
 
Lybava Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Після безлічі спроб знайти підходящого стоматолога-ортопеда, я, нарешті, знайшов ідеального - це Євген Анатолійович Дізік, він був терплячий і уважний до моїх проблем, і його професійні рекомендації допомогли мені зробити правильний вибір для моєї посмішки. Результат перевершив усі мої очікування! Від щирого серця рекомендую його послуги!
 
АліNa Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це справжній майстер своєї справи! Я був вражений його вмінням працювати з пацієнтами. Коли я вперше прийшов до нього з проблемою зуба, він ретельно провів обстеження і запропонував кілька варіантів відновлення, повно і чітко пояснивши кожен з них. Мені сподобалося, що він не нав'язував дороговартісні процедури, а рекомендував те, що дійсно необхідно для моєї ситуації. Результат був просто приголомшливим, і я залишився задоволений кожним етапом звернення до нього.
 
Elenochka8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Євген Анатолійович - це справжній професіонал і людина із золотим серцем. Він зробив процес виправлення моїх зубів легким і безболісним, що було особливо важливо для мене, оскільки я боюся стоматологічних процедур. Його спокійний і доброзичливий підхід одразу створює атмосферу довіри. Результати його роботи просто приголомшливі, і тепер я можу посміхатися без сорому. Рекомендую Євгена Анатолійовича всім, хто шукає досвідченого і турботливого стоматолога-ортопеда!
 
Valentina7 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - безумовно, один із найкращих стоматологів-ортопедів, з якими мені довелося спілкуватися. Я відвідував багатьох стоматологів, і ні в кого з них не було такого професіоналізму та рівня турботи про пацієнтів. Його ретельні обстеження і точні діагнози одразу вразили мене. На відміну від інших лікарів, Євген Анатолійович не став нав'язувати мені дорогі процедури, а запропонував оптимальне рішення для моєї ситуації. Я рекомендую його послуги всім, хто шукає видатного фахівця!
 
Малта Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - справжній професіонал своєї справи, і це стає явним, коли порівнюєш його з іншими стоматологами. Я неодноразово звертався до різних фахівців, але тільки в нього я знайшов виняткове поєднання досвіду та вміння працювати з пацієнтами. Лікарі, з якими я раніше зустрічався, не виявляли такої турботи й уваги до деталей. Євген Анатолійович по-справжньому слухає своїх пацієнтів і прагне надати оптимальні рішення. Завдяки його роботі, моя посмішка стала ідеальною, і я не перестаю захоплюватися його професіоналізмом!
 
Моніка Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це найкращий стоматолог-ортопед, з яким мені доводилося спілкуватися. Порівнюючи його з іншими фахівцями, я можу з упевненістю сказати, що він посідає перше місце. На відміну від деяких інших стоматологів, які можуть бути грубими або не проявляти достатньої уваги, Євген Анатолійович зустрів мене з посмішкою і сприятливим настроєм. Він дуже професійний і володіє винятковими навичками. Він також приділяє час поясненню кожної процедури і відповідає на всі мої запитання. Я вдячний йому за його терпіння і турботу. Без сумніву, я рекомендую Євгена Анатолійовича всім, хто цінує якість стоматологічної допомоги.
 
Юllia Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - мій стоматолог уже кілька років, і я не можу уявити собі кращого фахівця. Я перепробував кілька стоматологів до того, як звернувся до нього, і різниця в рівні турботи і професіоналізму просто колосальна. Він виграє за всіма параметрами порівняно з іншими фахівцями - від планування лікування до його виконання. Євген Анатолійович робить усе можливе, щоб пацієнти почувалися комфортно, і я завжди впевнений у тому, що перебуваю в надійних руках. Я не раз побував у інших стоматологів, але ніхто не наближається до його рівня професіоналізму і турботи про пацієнтів. З упевненістю рекомендую його всім, хто потребує стоматологічної допомоги найвищого рівня!
 
3Дарья3 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович Дізік- це найкращий стоматолог-ортопед, з яким мені довелося спілкуватися! Після кількох розчарувань з іншими фахівцями, я був приємно здивований його професіоналізмом і добросердим ставленням до пацієнтів. Він не тільки ретельно обстежив мої зуби, а й проконсультував щодо можливих варіантів лікування, надавши мені повну інформацію для прийняття рішення. Результат роботи перевершив мої очікування, і я почуваюся впевнено і комфортно з новою посмішкою. Євген Анатолійович явно виділяється серед інших стоматологів своїм професіоналізмом і турботою про пацієнтів.
 
vera67 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани! Залиште контакти цього стоматолога.
 
Elenochka8 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович приймає в клініці Тріодент на Старобазарному сквері, 3, контактний телефон - 0677003055.
 
Аверінцев Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені знадобилася заміна одного зуба, і я звернулася до стоматолога-ортопеда в Одесі. Він був дуже уважний і розуміючий до моїх побажань. Процедура була безболісною, і тепер у мене є ідеальний зуб. Рекомендую цього лікаря!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Хороший стоматолог ортопед Одеса (Хороший стоматолог ортопед Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: