Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Павлов Сергій Володимирович відгуки (Павлов Сергій Володимирович відгуки)
Павлов Сергій Володимирович відгуки
Патрісія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Павлов Сергій Володимирович відгуки


З'явилася сильна аритмія. шукаю грамотного кардіолога. Знайома порадила звернутися до Павлова Сергія Володимировича, каже хороший кардіолог.  Хто був у нього на прийомі, залиште відгук?
 
Амелія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний фахівець. Чуйний. Професіонал. Мама довго мучилася з гіпотонією, і ось одного разу потрапили на прийом до цієї чудової людини. Лікував маму і вилікував.  Раджу відвідати Сергія Володимировича.
 
Листик Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зобов'язана цьому лікарю своїм поправленим здоров'ям. Дуже рада, що мені порекомендували такого хорошого кардіолога. Тепер є в кого спостерігатися з повною впевненістю. Без перебільшення можу сказати, що саме Сергій Володимирович поставив мене на ноги, повернув мені можливість жити нормальним, повноцінним життям.
 
Зорька Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Це просто чудовий лікар. Класний, від слова високий клас. Привела тата для корекції лікування. Сергій Володимирович переконав нас, що нам, з урахуванням діагнозу, просто необхідно виконати одне обстеження. Оскільки це потрібно для визначення напрямку лікування. Після підбору лікування у Сергія Володимировича тато перестав задихатися.  Раджу відвідати цього фахівця!
 
Ждана Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова, чуйна людина, найвищий професіонал своєї справи. Рідко в даний час зустрінеш таких лікарів.
 
Маріанна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть як зв'язатися з Сергієм Володимировичем для запису на прийом?
 
Амелія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
+380 (94) 917 34 22, +380 (98) 761 01 28 - телефон адміністратора, через якого можна записатися.
 
Феміда Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Павлов Сергій Володимирович - компетентний і уважний лікар. До роботи підходить зі знанням справи, на прийомі почуваєшся комфортно. Побільше б таких уважних і приємних лікарів.
 
Огнеса Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися, де він приймає?
 
Зорька Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Сартус на Французькому бульварі.
 
Ніла Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з серцем, за незначних фізичних навантажень відчувалася важкість і біль у ділянці серця, а також з'являлися такі симптоми, як слабкість, запаморочення тощо. З цього приводу я звернувся до кардіолога Сергія Володимировича. У результаті призначеного лікування, моральної підтримки і глибокого людського ставлення з її боку я почав одужувати і незабаром повернувся до нормального повноцінного життя.  Рекомендую, хороший фахівець!
 
Патрісія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Павлов Сергій Володимирович відгуки (Павлов Сергій Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: