Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Найкращі урологи Одеси (Найкращі урологи Одеси)
Найкращі урологи Одеси
BeckyJ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі урологи Одеси


Підкажіть тямущого уролога в Одесі. Замучив простатит. Болі мучать уже півтора року, після того, як підчепив інфекцію і переохолодився, і понеслося. Інфекцію проліковано рік тому. За аналізами чисто, а болі залишилися
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я сміливо можу рекомендувати Колосова Олександра Миколайовича, він хороший фахівець!
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніхто не хоче хворіти. А коли це трапляється, ми "любимо лікуватися" народними засобами. І звертаємося до лікаря в самому крайньому випадку і дуже поганому. Так було в моєму випадку. Уролог Колосов О.М. - фахівець, який випереджає свій час, творчий і дуже послідовний. Довіра лікарю, виконання його рекомендацій - ті чинники, які допомагають хворому швидко одужати.
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся за консультацією до лікаря Колосова і був виявлений діагноз. По закінченню 4-5 днів вже була проведена операція, відновлення йде відмінно.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Була кілька разів на прийомі у Колосова О.М., допоміг! Все пояснив, дуже хороший лікар, досвідчений хірург! Був хронічний цистит, призначив комплексне лікування, і сказав, як правильно берегтися і що можна робити, щоб хвороба не починалася, дав багато рекомендацій, як обривати хворобу на відпочинку і що робити. Викликає довіру і повагу! Добре, що є такі добрі й досвідчені лікарі.
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася з приводу каменів у нирках і пієлонефриту, що виникли під час вагітності, і проходила огляд після пологів. Детально, грамотно і кваліфіковано все пояснив і заспокоїв. Усі прогнози справдилися. Дуже рекомендую лікаря.
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Звернулася з циститом. Дуже уважно ставиться до пацієнтів. Заспокоїв. Призначив відразу недороге й ефективне лікування. Олександр Миколайович - лікар, який говорить і робить тільки по суті! Прямо в ціль!
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович - це людина, яка підходить до проблеми пацієнта дуже уважно і реально допомагає на відміну від інших фахівців, а було їх троє, один навіть кандидат наук. Він дійсно зацікавлений у здоров'ї пацієнта і хоче вилікувати, а не просто тупо відпрацювати і піти додому. Не затягує лікування, а за фактом приймає рішення, які допомагають, не чекає поки стане ще гірше.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу дізнатися контакти цього уролога?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
096742473- Олександр Миколайович Колосов.
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший молодий лікар Колосов, уважний, нашу бабусю швиденько на ноги поставив.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Найкращі урологи Одеси (Найкращі урологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: