Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер Одеси (Найкращий акушер Одеси)
Найкращий акушер Одеси
Любомира Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий акушер Одеси


Скоро народжувати, порадьте в кого краще в Одесі, хочу заздалегідь домовитися, щоб пройшло все благополучно. Напишіть будь ласка!
 
Ноябрина Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала у доброго лікаря на ім'я Подолян Олександр Ілліч. Він просто супер, дуже уважний. Усе пройшло, як то кажуть, без сучка, без задирки, хоча я переживала, тому що вже переходжувала. Він молодець, знайшов під час пологів такі слова підтримки, що мене як хвилею підхопила довіра цій людині. Рекомендую дуже!
 
Бєляєва Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
І я народила в Подоляна. Напевно, ніколи не втомлюся дякувати йому за щастя, якому він допоміг народитися. Відмінний фахівець, дуже уважний лікар, суперська людина.
 
Андріана78 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний фахівець Полюлях Оксана Анатоліївна! Подруга у неї народжувала, я сама зараз спостерігаюся. Даремно паніки не розводить, все по суті говорить і завжди все пояснює. Зараз мало лікарів, які дійсно хороші у своїй справі.
 
Angelica Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж народжувала в Оксани Анатоліївни. У мене були дуже складні пологи. До неї потрапила по швидкій. Дитина була недоношена та ще й виявилося, що перемотана 3 рази пуповиною через шийку і від тулуба через ручку до ніжки. Але Слава Богу, дитина народилася, хоч і слабенькою. Я дуже вдячна Полюлях у неї золоті руки. Ніхто з лікарів не вірив що буде все добре.
Багато знайомих у неї народжували і всі ДУЖЕ задоволені.
 
Дєдова Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в Олександра Ілліча у вересні.
Сказати що я задоволена - нічого не сказати. Він зробив усе що міг і навіть більше. Пологи в мене почалися коли він уже пішов у відпустку. Проте і огляд, і на пологи він приїхав, за все домовився - і за палату, і за родзал. І потім щодня тільки заради мене приїжджав на огляд.
Пологи закінчилися кесаревим розтином, хоча цей момент Олександр Ілліч відтягував як міг.
Операція теж проведена блискуче, шов практично не турбував, та й вигляд має дуже навіть пристойний.
Коротше цим лікарем я дуже задоволена.
 
Клавдія1993 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала в Полюлях Оксани Анатоліївни і не втомлююся дякувати Богові, що потрапила саме до неї. Це фахівець найвищого класу, у неї руки просто золоті. Крім того, це ще й незрівнянна чуйна людина, хоча в паніку впасти не дозволить. У мене були затяжні пологи, і збожеволівши від болю я вимагала зробити мені кесарів. Ні для кого не секрет, що лікарю набагато простіше зробити кесарів розтин, тим паче, якщо "клієнт" сам просить, але вона довела мене до кінця, і я народила сама, без поривів, гарну дитинку досить великої ваги, хоча сама я маленька.
 
Zolotko80 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
До лікаря Подоляна зверталася, лікар розумний, свою справу знає. І знайомі в нього народжували, теж задоволені.
 
Ілена Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - диво лікарка! Одна з найкращих лікарів у місті, радила всім подругам - багато хто народжував і залишилися шалено задоволені!
 
Sashhha Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Пологи у мене приймав Подолян Олександр Ілліч. Найуважніший, найтурботливіший лікар. Завжди буду йому вдячна за свою крихітку.
 Дівчата, ось його номер телефону 0960390029.
 
Констанція Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкраща з лікарів, з якою доводилося спілкуватися! Народжувала у Полюлях другу дитинку, уважна, турботлива. Вона мене підтримувала морально впродовж вагітності, пологи пройшли доволі швидко, опісля щодня заходила в палату, цікавилася здоров'ям!
Дівчатка не сумнівайтеся, йдіть до неї і народжуйте, ось її номер -0973540073.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер Одеси (Найкращий акушер Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: