Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Гурська Тамара Валеріївна відгуки (Гурська Тамара Валеріївна відгуки)
Гурська Тамара Валеріївна відгуки
kariNna Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара Валеріївна відгуки


Добрий день! Мені порекомендували отоларинголога Гурську Тамару Валеріївну, які відгуки можете про неї залишити? Допомогла вона вам вирішити вашу проблему? Можете її рекомендувати?
 
Маріанна Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороша лікарка, 2 рази до неї зверталася і обидва рази одразу поставила правильні діагнози та призначила хороше лікування, яке допомогло одразу! Дуже рекомендую Тамару Валеріївну!
 
Esmeralda Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка дуже уважна, щоразу детально розпитувала про стан, давала рекомендації, за кілька днів вилікувала синусит. Рекомендую!
 
Ясміна Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - дуже грамотний фахівець! Звернулася під час вагітності з гайморитом. Дуже уважно поставилася до ситуації, провела лікування без використання антибіотиків! Поставила на ноги з перших процедур! Однозначно всім рекомендую!
 
Даміра Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже компетентна лікарка, яка вміє думати й аналізувати! Ввічлива і стримана, говорить тільки по справі! Прописала грамотне лікування гострого тонзиліту на підставі дуже ретельного огляду всіх ЛОР-органів і аналізів крові. Попереднє лікування антибіотиком, призначене Тагуновою І.К., не дало позитивних результатів протягом 7 днів. Антибіотик, призначений Тамарою Валеріївною, подіяв у перший же день! Призначення ліків дуже точне, жодного зайвого препарату! Рекомендую!
 
ОлесяО Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Головний біль, нежить, чхання. З такими симптомами я звернулися в клініку "Лікаріум" до отоларинголога Гурської Тамари. Після огляду лікар призначила медикаментозне і фізіотерапевтичне лікування. Мій риніт через тиждень минув. Я дуже вдячна Тамарі Валеріївні за професіоналізм!
 
Nastua07 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно, Тамара Гурська виявилася єдиним лікарем, яка визначила причину болю в зовні повністю здоровому вусі і вилікувала.  Якщо вам потрібна допомога лора, раджу звернутися до Гурської Т. В.
 
Ella Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Тамари Валеріївни?
 
Даміра Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можна через адміністратора клініки "Лікаріум" Наталію за номерами телефонів: 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Інеса Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Яка вартість прийому у доктора Гурської?
 
ОлесяО Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийом коштує 600 грн.
 
Авдотья Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороша лікарка. Дуже приємна у спілкуванні, розташовує до себе. Спостерігаюся сама з хронічним тонзилітом. Дуже рекомендую.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Гурська Тамара Валеріївна відгуки (Гурська Тамара Валеріївна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: