Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог ендокринолог відгуки (Гінеколог ендокринолог відгуки)
Гінеколог ендокринолог відгуки
Tanyaaa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог ендокринолог відгуки


Після пологів у мене я так розумію гормональний збій. У всякому разі всі ознаки. Порадьте до якого гінеколога-ендокринолога звернутися і з чого починали обстеження.
 
Valentina7 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до гінеколога-ендокринолога Ліхачової Л.Є., грамотний лікар, вона вам і призначить потрібне обстеження.
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не розчарувалася, що я потрапила до Лариси Євгенівни! Вона дуже хороший лікар! У мене про неї тільки позитивні враження і я раджу її всім своїм знайомим! Мені вона сподобалася - дуже уважна і ввічлива, вона все розкладає по поличках і пояснює, що і як робити - і я вважаю, що Лариса Євгенівна просто професіонал своєї справи, у мене виникла до неї довіра!
 
Maryana4 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко одна з найкваліфікованіших лікарів у всій Одесі У неї великий досвід роботи, прекрасне ставлення до пацієнтів. Лікар гінеколог, який знає ендокринологію на "відмінно", в її професії це дуууже важливо.  Кращого лікаря я не зустрічала.
 
Yyaassyyaa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка чудова! Дуже уважно вислухала мої скарги, все пояснила дуже докладно, мене за все життя ще так ретельно не обстежували, ні в приватних, ні в державних клініках.
 
Nickol77 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я спостерігаюся в Ольги Опанасівни давно. Мені подобається, що лікарка не призначає жодних зайвих аналізів, а також намагається розв'язувати проблеми, не даючи їх запустити.
 
Ельміра Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Лариси Євгенівни за рекомендацією сестри для обстеження. Раніше спостерігалася у Кожухар А.В., але результати аналізів мене насторожили. Занепокоєння є, а за аналізами все добре. У підсумку звернулася до Лариси Євгенівни і вона виявила папіломо-вірусну інфекцію, яку, як виявилося, було видно і без аналізів. Лікування я пройшла, нещодавно здала все необхідне. Все добре. Тепер буду спостерігатися тільки у доктора Лихачової.
 
Лорен Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Задоволена роботою лікаря Міщенка. Дуже кваліфікована і професійна людина, якій не страшно довірити своє здоров'я. Прийом пройшов чудово, лікарка уважно підійшла до моєї проблеми, була тактовною і ввічливою. Лікування пройшло чудово, тож можу сказати про неї тільки найкращі слова. Всім раджу звертатися до Ольги Опанасівни!
 
Levitskaya9 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - дуже компетентний і уважний лікар. Тепер буду постійно звертатися саме до неї. Усі процедури проводить дуже акуратно і максимально зрозуміло та детально пояснює суть проблеми та способи її вирішення. Рекомендую!
 
Леся1998 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште контактні телефони гінекологів Міщенко та Лихачової?
 
Maryana4 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса Євгенівна - 0634975942,
 Міщенко Ольга Опанасівна - 094-917-34-22.
 
Vilkaua Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за хороші рекомендації, хороші лікарі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог ендокринолог відгуки (Гінеколог ендокринолог відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: