Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог ендокринолог Одеса ціни (Гінеколог ендокринолог Одеса ціни)
Гінеколог ендокринолог Одеса ціни
Серафима Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог ендокринолог Одеса ціни


Дівчата з Одеси, порадьте реально хорошого гінеколога, будь ласка. Потрібно пройти обстеження.
 
Ревміра Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже цікавить це питання, вже довгий час перебуваю в пошуку грамотного лікаря, поки не пощастило мені знайти такого.
 
Нонна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, а я знаю в Одесі саме тямущих гінекологів і завжди до них звертаюся - це Міщенко Ольга Опанасівна і Лихачова Лариса Євгенівна.
 
Найда Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець Лихачова, завжди уважна, чуйна. Вдячна за своєчасну діагностику, кваліфіковане лікування та індивідуальний підхід. Уже багато років звертаюся тільки до Лариси Євгенівни.
 
Еліонора Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжній професіонал Лихачова Л.Є!!! Видно, що знає і любить свою професію. Дуже чітко розібрала всі аналізи на прийомі і згодом дала чіткі дієві рекомендації щодо лікування. Протягом короткого часу допомогла з проблемою. Призначила дуже доступні препарати, які дали відмінний результат у досить короткі терміни. Дуже приємна, цікава у спілкуванні.
 
Алексія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
До Лариси Євгенівни звернулася в повному розпачі, змінивши близько шести гінекологів. Протягом трьох років у мене були перебої з циклом, а останній рік менструації зовсім зникли. Усі попередні лікарі пропонували гормональне лікування, КОКи і важкі таблетки. Лариса Євгенівна - це єдиний лікар, який допоміг мені вилікуватися і налагодити цикл без КОК та інших агресивних гормональних препаратів.
 
Сірі Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вважаю Міщенко Ольгу Опанасівну фахівцем вищого рівня: уважна, слухає і чує пацієнта, знаходить оптимальні способи лікування, зважаючи на ситуацію конкретного пацієнта, завжди чуйна і дуже підтримує, що надважливо для пацієнта з проблемами зі здоров'ям.
 
Євдоха Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно гідний лікар, якому можна довіряти. Саме Ольга Опанасівна вчасно виявила в мене проблему, провела лікування. І тепер я можу бути спокійна за своє здоров'я.  Звертаюся тепер до неї періодично для профілактичних оглядів. Вона уважна і обізнана.
 
Бетті Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко прекрасний лікар. Лікувала мені дисплазію, все акуратно, все пояснювала. Я їй довіряла як ніякому іншому гінекологу і вам раджу.
 
анжеліна Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, розкажіть, як Записатися до Міщенко Ольги Опанасівни.
 
Сірі Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна приймає на Генуезькій 1/2 у клініці Лікаріум, телефони для запису - (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87.
 
Октавія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
А як можна потрапити до Лихачової Л.Є.?
 
Алексія Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистий телефон Лариси Євгенівни 0634975942, приймає теж у клініці Лікаріум.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог ендокринолог Одеса ціни (Гінеколог ендокринолог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: