Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Відгуки гінекологи Одеса (Відгуки гінекологи Одеса)
Відгуки гінекологи Одеса
Конвалія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки гінекологи Одеса


У мене бактеріальний вагіноз, підкажіть грамотного гінеколога, до якого можна звернутися в Одесі?
 
Лучик Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене вилікувала Ліхачова Л.Є., до неї зверталася до Кожухар А. і Морозової не допомогли.
 
Зінуля Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Не думала, що в нашому місті є такі чудові лікарі. Коли з'ясувалося, що необхідне лікування, мені найрізноманітніші люди порекомендували звернутися саме до доктора Ліхачової. І я не помилилася з вибором. Складне лікування пройшла успішно. Рекомендую!
 
Сапфіра Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Міщенко Ользі Опанасівні за збережені яєчники і можливість мати дітей! Синочка назвала Єгором. Рекомендую!
 
Емка Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм, майстерність, тактовність, душевність - усе це про доктора Лихачову. Жіноче здоров'я - тендітна річ. Чудово, що в нашому місті є лікар, який може допомогти не тільки зберегти здоров'я, а й поліпшити якість життя. Лариса Євгенівна творить чудеса, повертаючи жінкам здоров'я, продовжуючи молодість.
 
Дульсінея Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна безпомилково поставила діагноз з першого прийому, який підтвердився обстеженнями. Лікар, який призначить ефективне лікування, проінформує про важливе і відповість на всі запитання, що цікавлять, для якого у своїй професії немає дрібниць. Кожен пацієнт важливий!
 
Яда Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний, уважний лікар! Була на лікуванні в Ольги Опанасівни і постійно їжджу на консультацію! Грамотнішої і кращої лікарки поки що не зустрічала. Побільше б таких!
 
gorgia67 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися контактні дані Лариси Євгенівни?
 
Зінуля Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактних даних у мене немає, але є телефон адміністратора клініки, за яким можна записатися: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Зима Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
А телефон доктора Міщенка у вас є?
 
Емка Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте за цими телефонами -094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Єсенія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Єдиний лікар, який виявив мою проблему. Усе було грамотно і чітко! Дуже уважна, дуже грамотна, дуже! Рекомендую всім доктора Міщенко!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Відгуки гінекологи Одеса (Відгуки гінекологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: