Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порадьте психолога в Одесі (Порадьте психолога в Одесі)
Порадьте психолога в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте психолога в Одесі


Здрастуйте! Трапилася непередбачувана життєва ситуація. Потрібна терапія досвідченого психолога.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво дізнатися про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату не вийшло.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво дізнатися про досвідченого фахівця, який зараз з'явився у нас в Одесі. У тому разі, якщо порекомендуєте, обов'язково сходжу.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла таких фахівців - це Козлов Ян Леонідович і Гончарова Тетяна Сергіївна. Чудові професіонали своєї справи, рекомендую їх відвідати, вони дійсно сприяють у врегулюванні важких ситуацій.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - приголомшливий фахівець! Спочатку я прийшла до неї абсолютно спонтанно, але абсолютно не пошкодувала. Ми працювали в основному з тривогою і нав'язливими думками. Прогрес після сесій був колосальним!
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Козлов є дуже чуттєвою, доброю, висококваліфікованою і просто чудовою людиною, якій допоможе впоратися з будь-якими труднощами, пройде це все разом з тобою під руку і з посмішкою на обличчі.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна допомагає подивитися на ситуації з іншого, незвичного боку, дає методики, що дають змогу повернути душевний спокій. З нею дуже приємно спілкуватися, заряджає позитивом і оптимізмом!
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до Яна Леонідовича з проблемою гніву на дитину. Буквально за три відвідування ставлення до дитини і моя поведінка з нею змінилися на краще. Звичайно, бувають моменти роздратування і злості, але, як сказав Ян Леонідович, ми всі люди, і відчувати будь-які емоції - це нормально. Дав техніки, які реально допомагають з більшою усвідомленістю підходити до свого життя і до виховання дитини.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу проконсультуватися у Тетяни Сергіївни, якщо вам не важко, напишіть контактну інформацію.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, вотсап - 0987000260.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу звернутися до Яна Козлова, можете написати його контактні дані.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович веде прийом у клініці "Лікаріум" на Генуезькій 1/2, записатися до неї можете за особистим телефоном - 093 572 73 87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порадьте психолога в Одесі (Порадьте психолога в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: