Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса Приморський район (Психолог Одеса Приморський район)
Психолог Одеса Приморський район
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Одеса Приморський район

Здраствуйте, шукаю хорошого психолога для хлопця 20 років. Може дасте контакти, хто вам допоміг.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У місті Одеса немає хорошого психолога. Якщо городяни порадять звернуся.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Готова я з попереднім форумчанином вступити в полеміку, зустрічала фахівців своєї справи Козлова Я. Л. і Гончарову Т. С., які стовідсотково найграмотніші в цій медичній класифікації і до них можна приходити без ризиків за своє здоров'я.
 
Клава20 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Вважаю, що тема, яка мене турбує, нарешті вирішена. Психолог Гончарова допомогла все розкласти по поличках і дала хороші рекомендації. Відчувається професіоналізм фахівця.
 
Володимира Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - прекрасний психолог. Швидко розібралася в моїй ситуації, дала цінні поради. За допомогою неї я зрозуміла, яких помилок я припускалася і як далі будувати поведінку, щоб зміцнити сімейні стосунки.
 
Барбара789 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Швидкі та конструктивні відповіді Марії Олегівни, які допомагають подивитися на ситуацію з різних боків. Заспокоїтися і розібратися у своїх емоціях.
 
Інеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - видатний психолог і професіонал своєї справи. Я із задоволенням пишу позитивний відгук про нього, виходячи зі свого досвіду роботи.
 
Феодосія Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшов до Яна Леонідовича в пошуках допомоги та підтримки у вирішенні своїх внутрішніх проблем. Від самого початку нашої зустрічі я відчув глибоку увагу та зацікавленість з боку Яна Леонідовича. Його здатність емпатії та розуміння дала мені змогу відчути себе комфортно й безпечно, щоб відкритися й ділитися своїми емоціями та думками.
 
неля Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, дані про місце прийому і телефон?
 
Альберта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Хеонія Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Георгіна Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що Гончарова Т.С. і Ян Козлов - найграмотніші аси психології в Одесі, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Cristal Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за відгуки, до найкращих фахівців в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса Приморський район (Психолог Одеса Приморський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: