Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороший невропатолог Одеса (Хороший невропатолог Одеса)
Хороший невропатолог Одеса
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший невропатолог Одеса


Вітаю, порадьте невролога для дорослого. Потрібні рекомендації. Підкажіть контакти обізнаного лікаря ґрунтуючись на Вашому особистому досвіді або відгуках знайомих.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У місті Одеса не вийшло знайти досвідченого фахівця. Якщо ж відвідувачі сайту порадять запишуся на прийом
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте невролога, який має великий досвід, я рекомендую звернутися до Калюжної Т.Є. Вона спеціалізується в галузі неврології та постійно оновлює свої знання, щоб надавати пацієнтам найпередовіші методи лікування.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар-невролог Калюжна - дуже хороший фахівець! Звернулася з болями в ділянці обличчя, що віддають у щелепу, Я залишилася повністю задоволена консультацією. Думаю, що вона досить професійна. Відмінний лікар. Рідкісне поєднання професіоналізму і душевних якостей. Відмінний, грамотний лікар!
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернення до невролога Танєєва було помилкою. Він виявив повну відсутність знань і компетентності, і не звернув належної уваги на мої симптоми. Я настійно не рекомендую його відвідувати!
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Співпраця з Патрашку Катериною Вікторівною - це історія успіху в боротьбі з неврологічними проблемами. Я не міг повірити, що головні болі та болі в шиї можуть зникнути так швидко. Вона дійсно знає свою справу!
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашка Катерина Вікторівна - моя справжня рятівниця. Її експертиза в галузі неврології уможливила позбавлення від міжхребцевої грижі та дала мені змогу знову насолоджуватися життям без болю і дискомфорту.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити контакти Тетяни Калюжної та Катерини Патрашку?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Калюжна Тетяна Євгенівна, клініка Лікаріум, телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за коментарі, до найкращих фахівців в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороший невропатолог Одеса (Хороший невропатолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: