Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Залевський Дмитро Михайлович Одеса відгуки (Залевський Дмитро Михайлович Одеса відгуки)
Залевський Дмитро Михайлович Одеса відгуки
KoltsunIrina Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович Одеса відгуки

Шукаю грамотного флеболога для лікування трофічних виразок на ногах, мені рекомендують звернутися до Залевського Дмитра, як ви вважаєте. це хороший лікар?
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Була на операції з видалення варикозу, все пройшло швидко і практично безболісно. Дмитро Михайлович усе пояснив, заспокоїв, дав рекомендації.
 
Арія Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. Все було зроблено на відмінно (склеротерапія). Лікарка уважна і фахівець своєї справи. Рекомендую всім. Я залишилася дуже задоволена.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до лікаря Залевського з варикозним розширенням вен нижніх кінцівок. З болями і набряками в ногах, із сильним косметичним дефектом. Мені було виконано флебоектомію на обох ногах під наркозом. Усе швидко, безболісно і професійно.  Дмитро Михайлович повернув моїм ногам здоров'я, красу і молодість.
 
Брітні Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Дмитра Михайловича з болями і набряками в нозі. Було призначено УЗД, після якого було дано рекомендацію провести планову операцію. 12 червня було проведено комбіновану флебектомію. Усе пройшло добре, було дано докладні інструкції щодо загоєння. Наразі все практично загоїлося і нога почувається чудово!
 
Юзефа Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
У мого тата був дуже важкий випадок, загрожувала ампутація обох ніг. Але завдяки професіоналізму Дмитра Михайловича, операції пройшли успішно, ноги зберегли. Дмитро Михайлович - чудовий хірург, професіонал своєї справи, завжди тактовний і уважний. Побільше б таких лікарів!
 
Сафія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний, упевнений лікар, який знає свою справу. Двічі провів операцію моєму батькові. Перша і друга операція пройшли успішно, без ускладнень.  Дмитро Михайлович - лікар від Бога. Професіонал із великої літери.
 
Яда Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила в Дмитра Михайловича склеротерапію, ефект чудовий, усі небажані вени пішли, ноги тепер мають належний вигляд. Болісних відчуттів під час процедури не було. Усе зроблено на найвищому рівні!
 
Аліса49 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Тяжкість, болі в ногах, дуже боялася операції, але лікар заспокоїв і все досконально пояснив, тому спокійно пішла на цю операцію, чому дуже рада і вдячна Дмитру Михайловичу! Лікар від бога!
 
mirra Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам не складно, поділіться номером Дмитра Михайловича?
 
Арія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Не складно, тримайте - 0971039911
 
Alinka44 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
За вашими рекомендаціями звернулася до Дмитра Михайловича з проблемою розширених вен. Отримала детальну консультацію і потім якісно проведену операцію! Хороший лікар!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Залевський Дмитро Михайлович Одеса відгуки (Залевський Дмитро Михайлович Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: