Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Чайка Михайло Олександрович Одеса відгуки (Чайка Михайло Олександрович Одеса відгуки)
Чайка Михайло Олександрович Одеса відгуки
Зінуля Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович Одеса відгуки


Дівчатка, у мене в 22 роки жах на ногах - набряки, болі, зірочки судинні, вже й венки блакитні вилізли. Майже рік як відмовилася від підборів і намагаюся лежати частіше верх ногами - не допомагає. Чуло про флеболога Чайку М.А., що можете сказати про цього фахівця? Радите до нього звернутися?
 
Eremeeva Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Михайла Олександровича - дуже боліли й набрякали ноги, практично не могла самостійно пересуватися квартирою, потрібно було на щось спиратися. Виписане лікування цим лікарем дуже допомогло. Пройшов сильний біль у ногах, дуже хороший фахівець, рекомендую до нього звертатися.
 
Октавій Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своєю історією лікування у Михайла Олександровича. До цього чудового лікаря перший раз я потрапила ще вагітна, мене направив гінеколог. Проконсультував, нічого зайвого, все чітко, зрозуміло. Домовилися через рік прибрати "некрасоту" з ніг. Але все сталося набагато раніше. Після пологів заробила тромбофлебіт, для мене це був шок, стрес, паніка, жах. Ось тоді-то я і помчала до лікаря Чайки! Після операції минув тиждень, і все, що нагадує мені про цей жах під назвою тромбофлебіт, - невеликі синці від укольчиків!  Якщо у вас проблеми з ногами, раджу звертатися до лікаря Чайки!
 
Nastua07 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Зінулю, я звернулася до лікаря Чайки зі скаргою на варикозне розширення вен.  У мене ноги були в занедбаному стані, ознаки трофічної виразки. Операція проведена швидко, успішно і якісно. Михайло Олександрович знає толк у своїй професії. Рекомендую його відвідати!
 
Гавриїла Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
І мені Михайло Олександрович оперував варикозне розширення вен нижніх кінцівок, обидві ноги. Операція пройшла успішно. Відмінний ефект як фізіологічний, так і косметичний. На даний час зникли болі та набряки. Відмінний судинний хірург, на мій погляд йому немає рівних.
 
Irada Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Зінуля, у мене була така ситуація: відмовила нога, був нестерпний біль у гомілці.  Обійшла багатьох лікарів, замість розв'язання проблеми, намагалися нав'язати панчохи за кілька тисяч гривень, не вникаючи в суть моєї проблеми. Порадили звернутися до Чайки М.О. і я не прогадала.  Михайло Олександрович причину знайшов відразу, був тромб, розписав лікування. Через кілька днів полегшало. Знову прийшла на прийом, аналізи показали, що тромб почав розсмоктуватися. І останній прийом був сьогодні. Аналізи хороші. Проблем немає. За УЗД усе добре. Лікар дуже уважний, вникав у всі моменти мого здоров'я.  Якщо у вас є проблеми, обов'язково звертайтеся до Михайла Олександровича.
 
Бєляєва1993 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 165
Репутація: 0
Статус: Offline
Почитала ваші відгуки про цього лікаря, хочу потрапити до нього на прийом, підкажіть як?
 
Гавриїла Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось його особистий номер телефону 0976447223, телефонуйте і домовляйтеся.
 
QuinnAnna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Зінуля, не сумнівайтеся, дуже хороший лікар, після його лікування стала така легкість у ногах, що словами описати не можливо.
 
Lilnas Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя сестра оперувалася у доктора Чайки, залишилася дуже задоволена операцією і результатом. Я можу сміливо рекомендувати цього фахівця!
 
Sashhha Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Розпухла вена від занять спортом.  Михайло Олександрович вирішив мою проблему операційним шляхом. Уже через півтора місяця зміг повністю повернутися до активного способу життя.
 
Зінуля Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую вам усім за відгуки.  Була вже на першій консультації, хороший лікар, буду в нього лікуватися! Велике спасибі за підказки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Чайка Михайло Олександрович Одеса відгуки (Чайка Михайло Олександрович Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: