Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Ендокринолог гінеколог Одеса відгуки (Ендокринолог гінеколог Одеса відгуки)
Ендокринолог гінеколог Одеса відгуки
Барбара789 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендокринолог гінеколог Одеса відгуки


Дівчата, а в Одесі є хороший лікар гінеколог-ендокринолог??? Може хто порадить?
 
Stella73 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Лихачову Ларису Євгенівну, як професіонала у своїй діяльності, всі мої проблеми були якісно вирішені правильними діагнозами та ефективним лікуванням. Спостерігалася всю вагітність і до, і після, продовжую відвідувати саме цю лікарку. Ввічлива, уважна, турботлива. Жодної зайвої інформації та призначення зайвих аналізів, все чітко по справі.
 
Єфросинія Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас проблеми з гормонами і циклом, краще йдіть до Міщенко Ольги Опанасівни.
 
Jenny77 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Компетентний фахівець та інтелігентна жінка, спілкується з пацієнтом шанобливо і проявляє людяність. Багатьом гінекологам-ендокринологам потрібно повчитися у Лариси Євгенівни.
 
Іванка66 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу похвалити Ольгу Опанасівну і порадити її, якщо хтось у пошуках хорошого гінеколога-ендокринолога. Я у доктора Міщенко спостерігаюся не так давно, але за цей час вже встигла зрозуміти, наскільки це відповідальний і працьовитий лікар. Я до цього лікувалася в інших клініках, але ніхто мені так докладно і зрозуміло не описував мою проблему. Крім цього, я отримала дійсно розумні рекомендації, які мені допомагають. Це прогрес, якому я шалено рада, без Ольги Опанасівни нічого б цього не було. Вона прекрасний лікар і людина.
 
Інара Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую долі за те, що вона звела мене з таким прекрасним лікарем! Мені всього п'ятдесят, але я почувалася абсолютно жахливою і розбитою, ніби мені вже всі вісімдесят років. Я не знала в чому справа, думала, складний період, але потім це перетворилося на справжні муки. Мені було настільки погано, що я тижнями не вставала з ліжка. Моя донька записала і відвезла мене до лікаря Лихачової. Вона стала моєю рятівницею! Пояснила що сталося, підібрала медикаменти і детально мене проконсультувала. Зараз я відчуваю себе заново народженою! Знову з'явилися сили і бажання жити, а все завдяки чудовій людині і професійному лікарю Ларисі Євгенівні. Рекомендую!
 
Майя1976 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - мій улюблений лікар! Знаю її вже понад 5 років. Дуже грамотний лікар, професіонал своєї справи! Вважаю, що мені пощастило зустріти її! Нехай таких лікарів, що йдуть у професію за покликанням, буде більше!
 
Ветта Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, вартість прийому і де приймає Лариса Євгенівна і номер телефону?
 
Іванка66 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийом коштує 600 грн. Приймає Лариса Євгенівна в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі. Контактний номер - 0634975942.
 
Розочка Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати телефон Міщенко О.О. і де вона приймає?
 
Stella73 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони клініки - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Зіновія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації, Ольга Опанасівна змогла вирішити мою проблему.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Ендокринолог гінеколог Одеса відгуки (Ендокринолог гінеколог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: