Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Відгуки нутриціологи Одеси (Відгуки нутриціологи Одеси)
Відгуки нутриціологи Одеси
Poplavskaya Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки нутриціологи Одеси
 


Я шукаю нутриціолога в Одесі для отримання кваліфікованих консультацій з харчування. Підкажіть до кого краще звернутися.
 
АнжелінаВ Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої зусилля в пошуку нутриціолога в Одесі поки що не принесли бажаних результатів. Перебрав уже кількох фахівців, але так і не знайшов того, хто б повністю відповідав моїм очікуванням.
 
Кейла Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно кажучи, мій досвід пошуку хорошого нутриціолога в Одесі виявився досить розчаровуючим. Я був готовий дотримуватися порад фахівця, але поки що такий фахівець не попався на мій шлях.
 
Єфімов Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки ж часу пішло на пошук нутриціолога, який міг би допомогти мені з харчуванням. Спроба знайти фахівця виявилася складною, поки я не зустрів Катерину Валеріївну Кузьмінову. Її аналіз і рекомендації точно відповідали моїм потребам.
 
Guzel Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя зустріч із Катериною Валеріївною Кузьміновою стала поворотною точкою. Її професійний підхід і знання в галузі харчування допомогли мені налагодити здорове харчування і досягти довгоочікуваних результатів.
 
Ісидор1999 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Завжди вважав, що знайти справжнього нутриціолога - справжня удача. І коли мені пощастило зустріти Кузьмінову Катерину Валеріївну, мої очікування були буквально перевернуті з ніг на голову. Її глибокі знання та професійний підхід зробили її для мене не просто фахівцем, а справжнім порятунком.
 
valentine21 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Співпраця з Кузьміновою Катериною Валеріївною стала справжнім відкриттям для мене. Її експертне розуміння харчування, увага до деталей і справжня турбота про моє благополуччя зробили її найкращим нутриціологом для мене. Я більше не можу уявити своє життя без її підтримки та порад.
 
Правдина Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова Катерина Валеріївна - це справжній професіонал у сфері харчування. Її глибокі знання та щирий інтерес до потреб пацієнта роблять її безумовно найкращим нутриціологом в Одесі. Завдяки її рекомендаціям, я не тільки покращив свої харчові звички, а й відчув себе набагато краще.
 
klim7 Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова Катерина Валеріївна - це не просто фахівець із харчування, це справжній наставник у світі здорового способу життя. Її професійна порада та глибоке розуміння індивідуальних потреб клієнта роблять її лідером у сфері. Я вдячний їй за її допомогу та рекомендації.
 
Рікарда Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої пошуки нутриціолога в Одесі привели мене до Кузьмінової Катерини Валеріївни, і це виявилося найкращим збігом обставин. Її експертні знання, професійне ставлення та емпатія допомогли мені налагодити харчування і відчути себе набагато краще.
 
Сірі Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу зв'язатися з Кузьміновою О.В.
 
Ісидор1999 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова Катерина Валеріївна приймає в клініці Доктор Благо Плюс на вулиці Дмитра Донського 2а/7, телефон 0931536900, також консультує онлайн.
 
Голді Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я потрапив на прийом до Кузьмінової Катерини Валеріївни, я зрозумів, що справжній фахівець - це щось більше, ніж просто лікар. Її увага до моїх потреб та її унікальний метод аналізу допомогли мені досягти бажаних результатів. Вона справді найкращий фахівець із харчування в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Відгуки нутриціологи Одеси (Відгуки нутриціологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: