Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Реабілітолог масажист Одеса (Реабілітолог масажист Одеса)
Реабілітолог масажист Одеса
Аріна1979 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітолог масажист Одеса


У мене поперековий остеохондроз, проходила медикаментозне лікування не допомогло, порекомендували звернутися до реабілітолога. Підкажіть грамотного і обізнаного лікаря?
 
stassya Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович Забранський - порятунок для людей із хворою спиною. Завжди уважний, тактовний. І головне - професіонал, золоті руки. Відвідувала не один раз його сеанси. Після візиту одразу стає легше. Усім рекомендую, якщо хочете вільного від болю життя.
 
Cristal Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Курс лікування допоміг відновленню після гострого періоду защемлення сідничного нерва. Позитивний настрій, знання справи викликали в мене оптимізм і мотивацію ставитися до свого організму грамотно. Настрій для пацієнта є основоположним фактором. Справжній лікар, індивідуальний підхід, супровід і контроль під час лікування.
 
Valentina7 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. Було зміщення хребта, жахливий біль між лопаток і в попереку, головний біль і спазми. Поставив усе на місце, розповів багато цікавої інформації, дав комплекс вправ і рекомендацій. Болі більше не турбують, припинилися защемлення і спазми, зник головний біль, м'язи прийшли в норму завдяки рекомендаціям Владислава Володимировича.
 
9Жанна9 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Після 4 місяців марного ходіння по лікарях Граненку, Березовському, Арнаутову. Усі в один голос говорили, що остеохондроз і це на все життя. Але коли тобі ще немає й 40, ці слова звучать, як вирок. Друзі порадили звернутися до Владислава Володимировича. На прийомі відразу стало зрозуміло, що ця людина - професіонал своєї справи.  Після першого ж сеансу я забула про свої болі.  Він повернув мене до активного життя.
 
tangerine11 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Що можна сказати про найдосвідченішого і найкращого реабілітолога в Одесі? Тільки те, що звуть його Забранський Владислав Володимирович. Людина просто творить чудеса, і якщо дотримуватися його порад і рекомендацій, про біль у хребті, головний біль через шийний хондроз забудете назавжди!
 
cod25 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго, але без результату намагався вилікувати свою спину. Звертався до кількох лікарів Жмеринського В.М., Караджової Л., поки мені не порадили хорошого реабілітолога Забранського В.В. Завдяки його методиці я зміг позбутися сильного болю в спині та попереку, забув про таблетки. Після його сеансів почуваюся добре, хочеться знову радіти життю.
 
klim7 Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Після чергового виїзду на риболовлю мій поперек немов заклинив, я не міг ні повернути корпус, ні зігнутися.  Завдяки доктору Забранському за його руки, якими він привів мене у форму, провівши кілька сеансів. Рекомендую!
 
bogddana2 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна лікарю Забранському, повернув мене до активного життя, зовсім було не міг ні зігнутися, ні розігнутися. Дуже сподобалося, що кожен свій крок попередньо пояснює, розповідає детально про його необхідність. Рекомендую!
 
Irinka8 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете поділитися контактами Владислава Володимировича?
 
klim7 Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловіть; 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Ліна5 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Після лікування у Владислава Володимировича почуваєшся немов заново народженою! Болі, м'язова скутість зникають, постава випрямляється, дихати стає легше, а думки в голові стають яснішими! Чудовий лікар зі світлою енергетикою!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Реабілітолог масажист Одеса (Реабілітолог масажист Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: