Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр Діва відгуки (Реабілітаційний центр Діва відгуки)
Реабілітаційний центр Діва відгуки
ВітяО Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва відгуки


Я дуже хочу позбутися спайсозалежності. Мені рекомендують звернутися по допомогу в Diva-Center. Я раніше ніколи не чув про такий центр. Якої ви про нього думки?
 
МихаГ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я перестав бути залежним від солей завдяки реабілітаційному центру Діва - Центру. Колектив у них чудовий, люди грамотні й фахівці своєї справи. Спасибі їм величезне.
 
ЗінаЛ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік подолав ігроманію за допомогою хлопців із реабілітаційного центру Діва. У нас у родині життя почалося з нового аркуша. Велике їм спасибі за допомогу.
 
ЕдікЛ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Я угробив купу років свого життя на наркотики. Я дуже радий, що зміг стати на правильний шлях завдяки реабілітаційному центру Діва - Центр. Там працюють справжні професіонали. Однозначно рекомендую.
 
ЕваЛ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Соромно говорити, але я була дуже залежна від алкоголю. Тепер згадую цей час і не можу повірити, що це була я. Я щиро вдячна реабілітаційному центру Діва за те, що подарували мені нове життя.
 
МоняГ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж стикався зі спайсозалежністю. Від мене відвернулися багато моїх близьких людей. Я не міг сам позбутися цієї величезної проблеми. Яке щастя, що я звернувся по допомогу в реабілітаційний центр Diva - Center. Тепер я повністю здорова і незалежна людина.
 
Ірка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені в цьому реабілітаційному Дива-Центрі допомогли раз і назавжди позбутися ігроманії. Тепер у мене нарешті з'явилася сім'я. Я дуже вдячна всьому колективу реабілітаційного центру Діва.
 
ГенаД Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
До реабілітаційного центру Діва я звернувся з алкозалежністю. Прибрати цю проблему з мого життя мені допомогли психології з цього центру. Там працюють тільки професіонали. Величезна подяка всьому колективу реабілітаційного центру Діва.
 
ГалинаД Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходила реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Там я змогла позбутися спайсозалежності. Я змінилася до невпізнання. Я так рада, що звернулася саме в Дива-Центр. Так що раджу!
 
ЕдаГ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була одержима комп'ютерними іграми. Мені допомогли позбутися цієї жахливої залежності саме в реабілітаційному центрі Diva - Center. Я дуже вдячна всьому колективу центру за надану допомогу.
 
ЛуїзаФ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хочу привести брата на реабілітацію. Він ігроман. Напишіть, будь ласка, адресу, де розташований цей реабілітаційний центр. Чекаю.
 
ВітяО Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за небайдужість! Одразу попрошу вас написати адресу центру, і, якщо є, то номер телефону. Буду дуже вдячний.
 
Ірка Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛуїзаФ, ВітяО, реабілітаційний центр Diva - Center знаходиться: місто Одеса, вулиця Відважних 1/6. Директор - Коваленко Ігор. Його номер телефону: 0976800008.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр Діва відгуки (Реабілітаційний центр Діва відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: