Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Імплантологи стоматологи Одеса (Імплантологи стоматологи Одеса)
Імплантологи стоматологи Одеса
Емін Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Імплантологи стоматологи Одеса
 

Доброго дня, шановні учасники форуму! Мені необхідно провести імплантацію зуба, і я хотів би попросити вашої поради. Можливо, хтось із вас має позитивний досвід звернення до стоматолога-імплантолога, порекомендуйте?
 
Грейс Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу звертався до Євгена Анатолійовича Дізіка для імплантації зуба. Дуже задоволений результатом! Процедура пройшла безболісно, і він пояснив усі етапи дуже зрозуміло.
 
Іларія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також звернулася до лікаря Євгена Дизика і була приємно здивована професіоналізмом і турботою про пацієнтів. Після невдалого досвіду зі стоматологом Стучиловою, я відновила віру в якісну стоматологію.
 
Шарлотта Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу звернутися до Євгена Анатолійовича Дизика, якщо потрібні імплантати. У мене були проблеми з жуванням через пропущений зуб, і він допоміг вирішити цю проблему якісно і надійно.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Дизик - справжній професіонал. Вміє налагодити довірчі стосунки з пацієнтами, що дуже важливо в стоматології.
 
Звенислава Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Євгена Анатолійовича для зубного імпланта. Чесно кажучи, боявся процедури, але він заспокоював і стежив за моїм комфортом протягом усієї операції.
 
Аполлінарія Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше мав неприємний досвід з імплантологом Пєтуховою, шукав заміну і знайшов Євгена Дизика. Він вирізняється відповідальним підходом до роботи та використовує передові методи лікування.
 
Добрава Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович врятував мою ситуацію після невдалого встановлення імплантату у Вігеля О.О. Він кваліфіковано виправив помилку і повернув упевненість в усмішці.
 
Капітоліна Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви хочете уникнути розчарування в стоматологічній допомозі, зверніться до Євгена Дизика. Він піклується про своїх пацієнтів і не економить на якості лікування.
 
Іполіта Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була складна ситуація із зубами, і Євген допоміг мені з вибором оптимального рішення. Він приділив багато часу консультації та відповів на всі мої запитання.
 
Кирила Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, дайте координати стоматолога Дизика.
 
Добрава Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Євген Анатолійович приймає в клініці Тріодент на Старобазарному сквері 3, контактний телефон - 0677003055.
 
Зефір Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
З Євгеном Анатолійовичем вийшло те, чого я так довго шукав - якісне лікування, професійний підхід і довірчі відносини.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Імплантологи стоматологи Одеса (Імплантологи стоматологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: