Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Як потрапити в реабілітаційний центр Одеса (Як потрапити в реабілітаційний центр Одеса)
Як потрапити в реабілітаційний центр Одеса
Жорка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Як потрапити в реабілітаційний центр Одеса


Моєму другові потрібно пройти реабілітацію від ігроманії. Потрібен хороший і не дорогий реабілітаційний центр. Якщо ви знаєте такий центр - напишіть. Дякую. Чекаю.
 
АлешкаФ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була ігроманія. Мені допомогли забути про цю проблему в реабілітаційному центрі Діва. Це найчудовіший центр. У центрі працюють найкращі фахівці. Я став вільною людиною. У мене більше немає залежностей. Я сам контролюю своє життя. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
МихайлоС Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогли позбутися алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Я більше не алкоголік. Я тепер зовсім інша людина і у мене нове життя. Я дуже вдячний усім хлопцям з центру Діва за нове і щасливе життя. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
ЕмаС Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Моєму чоловікові дуже допомогла реабілітація в реабілітаційному центрі Діва. Він назавжди забув про алкоголізм. Став абсолютно іншою людиною. Впевненою і сильною. Я чесно кажучи навіть не очікувала такого чудового результату. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
МаріяГ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходила реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Просто чудовий результат. Я повністю забула про алкоголь. Тепер мною більше не керує алкоголь. Я сама керую своїм життям. Я дуже вдячна реабілітаційному центру Діва за нове життя.
 
ЛізаС Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися в реабілітаційний центр Діва. Він дійсно найкращий реабілітаційний центр. Там допомогли мені позбутися ігроманії. Я стала вільною людиною. Я з великою повагою і вдячністю згадую весь колектив реабілітаційного центру Діва.
 
ВовкаД Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Моєму другові допомогли в реабілітаційному центрі Діва. Його позбавили від наркоманії. Друг мій став змінюватися на очах на краще. Тепер у нього почалося нове і хороше життя. Відмінний центр. Я вам хочу порадити звернутися за допомогою в реабілітаційний центр Діва.
 
ЛінаО Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була ігроманія. Мені допомогли змінити своє життя в реабілітаційному центрі Діва. Дуже красивий і затишний центр. Фахівці працюють першокласні. Я рада, що я звернулася саме в цей реабілітаційний центр. Вам я рекомендую теж звернутися в центр Діва.
 
ІнессаФ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Після того, як пройшла повний курс реабілітації в реабілітаційному центрі Діва, я повністю позбулася алкоголізму.  Тепер веду здоровий і активний спосіб життя. Я дуже вдячна психологам центру Діва за нове і щасливе життя. Спасибі хлопці.
 
ЕляТ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю точно, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі, центр існує завдяки добровільним пожертвам. Мені допомогли забути про ігроманію, в реабілітаційному центрі Діва. Тепер я сама контролюю своє життя. Вам потрібно звернутися в реабілітаційний центр Діва. Вам там допоможуть.
 
АлексД Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу відправити на реабілітацію свою сестру. У неї ігроманія. Упевнений, що їй зможуть допомогти в реабілітаційному центрі Діва. Вас прошу написати адресу реабілітаційного центру Діва. Дякую заздалегідь.
 
Жорка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім спасибі за поради. Звісно ми звернемося по допомогу до реабілітаційного центру Діва. Прошу вас написати номер телефону та адресу реабілітаційного центру Діва. Ще раз хочу сказати всім велике спасибі.
 
ЕляТ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу всім нагадати, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Центр знаходиться в місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Телефон 0976800008. Директор центру - Ігор Коваленко.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Як потрапити в реабілітаційний центр Одеса (Як потрапити в реабілітаційний центр Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: