Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Колосов Олександр Миколайович МКЛ №10 відгуки (Колосов Олександр Миколайович МКЛ №10 відгуки)
Колосов Олександр Миколайович МКЛ №10 відгуки
Jaromir Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович МКЛ №10 відгуки


Цікавить ваша думка про уролога Колосова О.М. Рекомендуєте до нього звертатися? Ваше лікування було ефективним?  Що можете сказати про самого лікаря?
 
Savva Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене чудова думка про цього лікаря.  Звертався з аденомою. Якщо чесно, сам вибором не займався, дружина за чиєюсь рекомендацією записала мене до нього. Був налаштований на операцію, оскільки уролог у поліклініці сказав, що без неї обійтися. За рекомендацією Олександра Миколайовича не став поспішати, пройшов курсове лікування і повернувся до повноцінного життя. Лікування дуже навіть ефективне, а головне допомогло без операції.
 
Darwin Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Що тільки не робив я з цим простатитом, по лікарях бігав, навіть до "бабки" ходив. Нічого не допомагало. Товариш по нещастю порадив Колосова О.М. Потрапити до нього важкувато було. Усе розписано на місяць, але все-таки вдалося. Олександр Миколайович розписав мені лікування на 2 місяці. Ну, думаю, знову казки почалися... Однак через 2 тижні я вже відчував помітні результати. Минув тиждень із закінчення лікування, зараз живу повноцінним життям. Якщо Вас турбують часті походи в туалет, можете сміливо звертайтеся до Олександра Миколайовича.
 
CryX7 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я після лікування залишився вдячний Олександру Миколайовичу і вам раджу! Були проблеми з ерекцією і простатою, лікар все дуже уважно вислухав, аж до різних дрібниць, грамотно призначив лікування з моєї проблеми. Результат не змусив себе довго чекати, за 2 дні з'явилися помітні поліпшення, а за тиждень і зовсім все стало на свої місця!
 
Бєліков Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович вилікував мені аденому простати без операції. Обійшлися ліками, хоча я вже думав лягати під ніж. Пройшов курс фізіопроцедур і лікування препаратами.  Результат чудовий.
 
Спиридон Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Хлопці, почалися проблеми, поділіться телефоном Олександра Миколайовича?
 
Darwin Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
З радістю, 0961258886
 
Святослав1998 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Простатит я заробив на риболовлі.  Цієї зими він дав про себе знати на повну силу. Зараз закінчую курс лікування у Колосова. Ефективна комплексна терапія, дуже допомогла. Може, комусь мій відгук допоможе визначитися з лікарем.
 
АнтонБолдирєв Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже боявся операцій, тому дуже радий, що Олександр Миколайович допоміг вилікувати аденому простати не хірургічним способом, а безопераційним.  Рекомендую доктора Колосова з його грамотним підходом до лікування.
 
Basil1402 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці зараз приймає доктор Колосов?
 
Бєліков Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович приймає в МКЛ №10 на Малиновського 61.
 
Вікентій Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячний лікарю-урологу Колосову Олександру Миколайовичу за ефективне лікування і вирішення всіх моїх проблем зі здоров'ям. Запевняю вас, це найкращий лікар цього профілю і рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Колосов Олександр Миколайович МКЛ №10 відгуки (Колосов Олександр Миколайович МКЛ №10 відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: