Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Нейропсихолог Одеса Київський район (Нейропсихолог Одеса Київський район)
Нейропсихолог Одеса Київський район
Ростислава Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Нейропсихолог Одеса Київський район


Після серйозної черепно-мозкової, почалися проблеми з пам'яттю, сімейний лікар рекомендував відновлювальний курс у нейропсихолога. Підкажіть до якого лікаря краще звернутися?
 
Мурка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую проконсультуватися з Козловим Яном Леонідовичем, вона - професіонал своєї справи, лікар із великої літери. Цього фахівця я можу сміливо рекомендувати.
 
Біргіт Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - справжній професіонал у своїй галузі, чия робота має глибокий позитивний ефект на життя клієнтів. Я дуже вдячний йому за допомогу і рекомендую всім, хто шукає кваліфікованого і турботливого психолога. Його вміння проникнути в суть проблеми та допомогти знайти шляхи до вирішення є істинним даром.
 
Павла45 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу порадити Гончарову Т.С. Вона - видатний психолог, чия експертиза і професіоналізм залишають незабутній слід у життях її пацієнтів. Я з великим задоволенням хотів би поділитися своїм захопленням і вдячністю з приводу роботи Тетяни Сергіївни.
 
Іруся10 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Тетяна Сергіївна дуже хороша. Добре мене вислухала, дуже хороші поради мені дала, якими я вже скористалася. І я вийшла від неї повністю задоволена. Дуже сподобалося.
 
Алія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов дуже сподобалася як фахівець. Мені прийом сподобався, все по справі, конструктивно і зрозуміло. Дуже доступно і просто все пояснює, але при цьому не нав'язуючи своєї думки. Досить швидко вийшло встановити довірчі відносини і стало простіше розповідати мені. І взагалі, Ян Леонідович дуже приємний як людина Продовжую до нього ходити і це дуже допомагає у вирішенні особистих питань і в розумінні себе.
 
Бетті Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - фахівець з дуже хорошими професійними якостями. Також, дуже гарне поводження з клієнтами. Перш за все, присутня людяність.
 
Віталіна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
До Яна Леонідовича потрапили за рекомендацією гастроентеролога, з приводу нудоти після вживання їжі та втрати ваги в сім кг. Оскільки з боку ЖКГ було обстежено і проліковано все, то лікар припустила, що ці симптоми можуть бути пов'язані з психосоматикою. Після першої ж консультації нудота минула. Сон налагодився. Самопочуття покращилося. Дуже грамотний фахівець! Рекомендуємо!
 
Ліна Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти Яна Леонідовича і Тетяни Гончарової?
 
Іруся10 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян працює в клініці Лікаріум, записатися на прийом можете за телефоном - 093 5727387.
 
Гаделія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Нейропсихолог Одеса Київський район (Нейропсихолог Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: