Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Фендюра Марія Олегівна Одеса відгуки (Фендюра Марія Олегівна Одеса відгуки)
Фендюра Марія Олегівна Одеса відгуки
АнгелоК Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Фендюра Марія Олегівна Одеса відгуки


Добрий день! Мені потрібна допомога у виборі підліткового психолога для моєї доньки, і я розглядаю можливість звернення до Фендюри Марії Олегівни. Якщо у вас є досвід роботи з нею або знайомі, які зверталися по допомогу, поділіться, будь ласка, вашою думкою!
 
Otto Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, якщо Вам порекомендували цього психолога, значить, щонайменше, у неї є досвід у розв'язанні цих проблем.
 
OlgaVelika Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Марії Олегівні, моя дитина навчилася справлятися зі стресом і адаптуватися до нових соціальних ситуацій. Її методи дійсно ефективні!
 
Аліна83 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - була наша остання надія, і вона не підвела! Її терапевтичні методики допомогли нашому підлітку подолати проблеми із самооцінкою та повернутися до нормального життя.
 
АнгелоК Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Дозвольте поцікавитися, а яка ціна прийому в Марії Олегівни?
 
OlgaVelika Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість 1 прийому була 600 гривень. Це в Лікаріумі на  Генуезької.
 
Маруха Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені знайома порекомендувала Фендюру Марію Олегівну, теж роки 2 тому в неї онлайн консультувалася. Номер щоправда не зберігся, сказала в інтернеті пошукати. Ви мені можете підказати її номер телефону?
 
Аліна83 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Без проблем. +380635360647 Фендюра Марія Олегівна.
 
Маруха Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике Вам спасибі.
 
777liza777 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми звернулися до Марії Олегівни, коли помітили зміну в поведінці нашого підлітка - він став агресивним і непередбачуваним. Завдяки її терапії, він навчився контролювати свої емоції та поводитися адекватно.
 
Олежик Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - наша справжня рятівниця! Її допомога була неоціненною, коли наша дитина відмовлялася ходити до школи через булінг. Її поради допомогли їй знайти сили впоратися з цією важкою ситуацією.
 
777liza777 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Відповідаю Вам як лікар, якщо фахівець вільний, не затребуваний, значить він слабкий фахівець. До будь-якого хорошого лікаря попередній запис і черга, а до поганих запису немає. Тому не дивіться з боку споживача, важлива не швидкість, а результат. Ви ж результатом задоволені, а це найважливіше в роботі Марії Олегівни!
 
АнгелоК Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за відгуки та рекомендації. Фендюра Марія Олегівна мені дуже допомогла.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Фендюра Марія Олегівна Одеса відгуки (Фендюра Марія Олегівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: