Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки психологи Одеси (Відгуки психологи Одеси)
Відгуки психологи Одеси
Ganna1999 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки психологи Одеси
 


Усім привіт! Шукаю психолога, що спеціалізується на стресових станах і управлінні емоціями. Хтось звертався до подібних фахівців в Одесі? Поділіться досвідом, будь ласка.
 
Артамонова Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Співпраця з Яном Леонідовичем Козловим стала для мене справжнім відкриттям. Його глибоке розуміння психології та майстерність у застосуванні гіпнозу допомогли мені впоратися з тривожністю, яка мучила мене багато років. Я відчула себе звільненою і впевненою в собі і настійно рекомендую вам відвідати цього фахівця.
 
Liana Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - справжній професіонал. Його гіпнотичні сесії стали для мене справжнім джерелом внутрішньої гармонії. Завдяки йому я перестав боротися з минулими травмами і почав дивитися на життя з оптимізмом.
 
СерьогаЕмельянов Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Панічні атаки позбавили мене спокою. Робота з Тетяною Сергіївною Гончаровою стала справжньою реанімацією для моєї психіки. Її розуміння і турбота допомогли мені відновити контроль над своїми емоціями і страхами. Рекомендую, залишитеся задоволені.
 
Яніна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна Гончарова - винятковий професіонал у сфері жіночої психології. Її підтримка допомогла мені переглянути багато стереотипів і почати цінувати себе. Я вдячна за її внесок у мій особистий розвиток.
 
ДубовМакс Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
З Владиславом Володимировичем Забранським я знайшов відповіді на безліч запитань щодо свого психологічного та фізичного здоров'я. Його широкий спектр компетенцій дає йому змогу працювати з різними аспектами життя, і це справді вражає.
 
СтеблянкоДаня Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
З Владиславом Володимировичем я зрозуміла, як важливо працювати над усіма аспектами свого життя. Його унікальні навички як психосоматолога, сексолога і сімейного психолога дали мені змогу створити більш збалансоване і щасливе життя.
 
ВарвараСавинська Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Марію Олегівну Фендюру, як підліткового психолога всім, хто шукає допомогу для своїх дітей. Її унікальні методи і розуміння труднощів підліткового життя роблять її незамінною.
 
ВоваСтоянов Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
З Марією Олегівною моя дочка знайшла опору і розуміння. Її робота з важкими підлітками дала мені змогу бачити позитивні зміни в поведінці та емоційному стані доньки.
 
Агата Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна отримати можливість зв'язку з психологами, описаними в контексті?
 
Зірка Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум, його контактний номер телефону - 093 572 73 87. У цій же клініці приймає і Марія Олегівна - 0635360647.
 
Ждана Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
На вулиці Богдана Хмельницького, будинок 49, на вас чекає приватний кабінет Владислава Володимировича Забранського, де він приймає пацієнтів. Ви можете зв'язатися з ним і записатися на прийом за одним із таких телефонів: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Викусся Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і працює тільки онлайн, зв'язатися можете за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки психологи Одеси (Відгуки психологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: