Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог-нутриціолог Одеса Таїрове (Дієтолог-нутриціолог Одеса Таїрове)
Дієтолог-нутриціолог Одеса Таїрове
MARGOrita Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог-нутриціолог Одеса Таїрове


Хочу схуднути, нічого не виходить. Сама сиділа на дієтах і намагалася правильно харчуватися. По інтернету консультувалася з одним дієтологом і одним нутриціологом, результатів ніяких. Ось хочу потрапити до хорошого лікаря дієтолога-нутриціолога, бажано на Таїрова в Одесі. Кого можете порекомендувати?
 
AHHA Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
На Таїрова хороших немає. Не в Одрексі, не приватники. Чесно, обійшла всіх, тепер шукаю в місті.
 
Софія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
На Таїрова - є в клініке Доктор Благо Плюс, працює там дієтолог - Кузьмінова Катерина Валеріївна, спробуйте потрапити, мені дуже допомогла. Тим більше вона спочатку лікує шлунково-кишковий тракт, а потім вже допомагає схуднути. Я скинула 12 кілограмів і попутно вилікувала проблеми зі шлунком.
 
MARGOrita Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, будь ласка, детальніше про цього дієтолога-нутриціолога! Хто вона? Де вона приймає? Яка вартість однієї консультації? Скільки разів Ви до неї ходили, який курс?
 
Софія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Звуть Кузьмінова Катерина Валеріївна, сімейний лікар, лікар дієтолог-нутриціолог, приймає в клініці Доктор Благо Плюс. У мене були болі в кишечнику і здуття, Катерина Валеріївна вилікувала, спочатку здоров'я поправила, а після вже збалансоване харчування і т.д.
Курс був такий: Вступна консультація - 3000грн, у неї входило:
- консультація;
- розбір аналізів (готових) ;
- призначення лікування ;
- план харчування на місяць ;
- план тренувань ;
- література з рецептами правильного харчування ;
- рекомендації для правильного способу життя;
- контроль динаміки раз на два тижні.
Закріплення отриманих результатів - 2000грн в неї входило:
- консультація ;
- план харчування на два тижні ;
- рекомендації.
 
AHHA Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте будь ласка її контакти для запису!
 
Софія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон: 0931536900 Катерина Валеріївна.
 
MARGOrita Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо так як Ви говорите, то цілком не дорого. 2 місяці курс, через інтернет консультують і дієта одна для всіх 6500 гривень, Катерина Валеріївна веде 2 місяці за 5000, не погано. Хочу піти.
 
TatianaVik Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Пів року тому худла у Кузьмінової Катерини Валеріївни. Результати дуже хороші, боюся наврочити, мінус 16 кілограмів. Як уже писала дівчина вище, спочатку мені теж підлікувала шлунок і вперед за результатами.
До неї єдине довгий запис, більше мінусів немає. Допомогла схуднути і привести себе в норму по животу.
Ще зверталася до нутриціолога Решетник, вона змогла правильно скоригувати моє харчування. Ось її номер телефону - 0636093278
 
ОльгаОдеська Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу рекомендувати Катерину Валеріївну. Найкращий дієтолог-нутриціолог у місті. До неї була у 3-ох дієтологів у місті, ніхто не міг допомогти. Дійсно спочатку лікує, мені розв'язала проблему зі шлунком і гормонами, як сімейний лікар. Прямо при мені, коригуючи при мені, склала дієту під мене, і не те, що дієту, а правильне і здорове харчування. Скинула я добре вагу. Начиталася в інтернеті, що можна швидко і набрати, але ні, вже ось рік, все в нормальній вазі. Харчуюся правильно і тепер себе більше не запускаю.
 
MARGOrita Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, спасибі за відгуки. Дуже допомогла Кузьмінова. Усім + до карми!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог-нутриціолог Одеса Таїрове (Дієтолог-нутриціолог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: