Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Порадьте хорошого остеопата в Одесі (Порадьте хорошого остеопата в Одесі)
Порадьте хорошого остеопата в Одесі
Kasatka Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте хорошого остеопата в Одесі


Порекомендуйте хорошого остеопата, який може допомогти одужати, а не погіршити ситуацію. Не терпиться дізнатися про тих лікарів, у яких ви лікувалися або знаєте за відгуками знайомих і колег.
 
Гноєва Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також цікаво дізнатися про такого експерта, а то я давно в пошуку. Якщо ви консультувалися з таким лікарем, дайте пораду, до кого краще звернутися, щоб досягти відмінного результату.
 
Angelica Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої родичі в безуспішному пошуку досвідченого остеопата. Якщо хтось зустрічав такого професіонала, дайте пораду, до кого краще йти.
 
Машуня Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені надав допомогу чудовий лікар Забранський, майстер своєї справи.  Протягом останнього часу звертаюся до нього з різними хворобами з різних підстав. А основне, що його терапія завжди допомагає.
 
Кармелітта Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, точно доктор Забранський професійний лікар, якщо запишетеся в його чудових руках, будьте впевнені, він точно вилікує.
 
Еллі Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви в процесі пошуку чудового фахівця раджу звертатися до Забранського Владислава Володимировича, він єдиний з остеопатів зміг надати допомогу мені.
 
ОлесяО Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Забранського В.В. завдяки відгукам родичів і не пошкодували!  І зараз з упевненістю можу його радити, він обов'язково вилікує.
 
Люція Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу записатися до лікаря Забранського, буду щаслива, якщо залишите його дані.
 
Яда Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Скидаю вам інформацію - Владислав Забранський приймає за адресою Б. Хмельницького 49, контактні телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Агата Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Були проблеми в поперековому відділі та шийному, внаслідок фізичних навантажень з'їхав хребець, мені рекомендували зробити МРТ. Після МРТ зробили 10 сеансів, проблеми зникли, налагодився сон, побільшало сил та енергії. Спина тепер не турбує. Рекомендую всім Владислава Забранського, у кого є проблеми зі спиною!
 
Румія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Сказати відмінно, це нічого не сказати. Слів немає, просто захват. Відмінний лікар, людина, професіонал своєї справи.
 
Володимира Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудово сказали, що Владислав Володимирович Забранський - найкращий фахівець в Одесі, знаю на особистому досвіді.
 
Барбара789 Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Великодушно вдячна за хороші поради.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Порадьте хорошого остеопата в Одесі (Порадьте хорошого остеопата в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: