Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Як знайти хорошого психолога в Одесі (Як знайти хорошого психолога в Одесі)
Як знайти хорошого психолога в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Як знайти хорошого психолога в Одесі


Доброго часу доби всім! У моїх знайомих трапилася непередбачувана життєва позиція. Потрібні рекомендації досвідченого психолога.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також заманливо дізнатися про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не було.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Заманливо почути про професійного фахівця, який зараз з'явився у нас в місті. У випадку, якщо порекомендуєте, обов'язково звернуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я виявила таких спеціалістів - це Тетяна Гончарова та Козлов Ян. Чудові професіонали своєї справи, раджу в них лікуватися, вони справді сприяють у врегулюванні нерозв'язних проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович не просто працює з людиною, а допомагає розв'язати проблему від щирого серця, вкладаючи у свою справу не лише знання та вміння, як професіонал, а й свою душу та бажання справді допомогти. Дуже чуйний і досвідчений фахівець, який бачить не тільки зовнішній вигляд проблеми, а й її глибину, її причину. Ті поради, які отримуєш на консультації, дійсно, працюють і приносять результат.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Працюю з Тетяною Сергіївною Гончаровою. За цей час я стала іншою людиною, і точно знаю, що без грамотного фахівця такі зміни неможливі. Знайти "свого" психолога - це величезна удача, і я вдячна долі за наш продуктивний союз, у результаті якого маю гармонію і позитивний погляд на життя.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки сеансам Яна Леонідовича, у складний момент життя мені вдалося налагодити стосунки з дочкою, з чоловіком. Ми вчимося розуміти одне одного і себе. І якщо протягом 2 років стояло питання розлучення, то зараз стало видно, як можна врятувати сім'ю і повернути чудові стосунки. У момент, коли вирішується важливе життєве питання, допомога фахівця може не просто допомогти, а розплющити очі та показати, як врятувати все власноруч, Не варто руйнувати все в емоціях і образах.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Працюю з Тетяною Сергіївною. За цей час я стала іншою людиною, і точно знаю, що без грамотного фахівця такі зміни неможливі. Знайти "свого" психолога - це величезна удача, і я вдячна долі за наш продуктивний союз, унаслідок якого маю гармонію і позитивний погляд на життя.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Втратила себе у стосунках, чоловік був великий, а світ маленький. Завдяки Яну Леонідовичу я побачила себе, почула себе, у мене почалася робота з прийняття себе. Світ заграв новими фарбами, це просто кайф.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна дуже чуйний і делікатний фахівець. Це важливо, тому що з нею комфортно спілкуватися. Тетяна не тисне, а дає розкритися у своєму темпі. Наше спілкування пройшло ефективно.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу записатися до цих професіоналів, можете залишити їхні контакти.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", зв'язатися з нею можете за особистим телефоном - 093 572 73 87 .
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Як знайти хорошого психолога в Одесі (Як знайти хорошого психолога в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: