Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Реабілітолог Забранський Владислав Володимирович відгуки (Реабілітолог Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Реабілітолог Забранський Владислав Володимирович відгуки
Krokodil1 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 205
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітолог Забранський Владислав Володимирович відгуки

Скажіть, де можна знайти хорошого реабілітолога для відновлення після пошкодження колінного суглоба?
 
Інса Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Я коли травму отримала серйозну, Забранський дуже допоміг відновитися. Я думала, що це надовго затягнеться, що не зможу нормально працювати, жити, але Владислав Володимирович підібрав чудову програму, врахував абсолютно все і допомагав на кожному етапі. Я була здивована, що за короткий термін вдалося домогтися такого значного успіху. Зараз практично зникають наслідки, я починаю приходити в норму. Без мого лікаря точно не впорався б. Я просто щасливчик, що мені порекомендували Владислава Володимировича.
 
петра Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Перебувала на реабілітації у Владислава Володимировича, після отриманої травми.  Владислав Забранський - лікар, який мені допоміг найбільше, на відміну від реабілітологів Ігнатьєва та Гончаренка, він у своїй справі дуже компетентний, розробив для мене курс реабілітації, який потім успішно проводив. Завдяки йому процес відновлення пройшов досить швидко і без будь-яких ускладнень.
 
леночкаа Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович розписала дуже хороше лікування, ефект від нього був 100%, пройшли повністю всі больові відчуття, я змогла пересуватися як раніше, без зупинок і перепочинку, коліна тепер більше не турбують. Відмінний фахівець, знає свою справу, всім рекомендую.
 
Клої Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Допоміг мені відновитися після серйозної травми плечового суглоба з переломами, після операції. Рука була в гіпсі більше 3-х місяців, після зняття гіпсу взагалі не могла нею рухати. За допомогою рекомендацій Владислава Володимировича, призначеного лікування вдалося поступово розробити руку і навіть повернутися до роботи. Лікування було не з легких, але з урахуванням виконаної роботи, постійного контролю лікаря, ефективність лікування - була чудовою!
 
Береслава Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий, дуже уважний лікар. Завдяки йому, реабілітаційний період пройшов дуже комфортно. Приймає завжди вчасно і дуже якісно.

Хочу також розповісти вам про нього, як про психолога, який допоміг мені подолати важкий період у моєму житті. Владислав - дивовижний професіонал і чудова людина! Він не тільки має широкі знання і досвід у психології, а й володіє унікальним талантом створювати довірчу і підтримуючу атмосферу на сесіях.
 
гражина Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Не вперше проходимо ЛФК у Владислава Володимировича. Дуже задоволені результатами і його роботою. Грамотний фахівець, вникає в проблеми. Щиро хоче допомогти. Наполегливий в отриманні результату.  Дає цінні рекомендації та поради.
 
Юзефа Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжній професіонал своєї справи. Подібних фахівців в Одесі я не зустрічала, коли була у багатьох - Ігнатьєва, Гончеренко, Кірсаненко. Відмінний лікар-реабілітолог! Постійно боліла спина, тільки він зміг поставити діагноз і вилікувати.
 
LesyAa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Після 3 тижнів роботи з Владиславом Володимировичем перестала відчувати навіть мінімальні больові відчуття. Рекомендую!
 
Nataliiia Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані Владислава Забранського і вартість прийому?
 
гражина Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 Прийом коштує 600 грн.
 
Yu1ia Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Випадково потрапивши до Забранського В.В., була невимовно здивована його рівнем професіоналізму. Лікар неймовірно чуйний! Завжди цікавився моїм самопочуттям і динамікою одужання.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Реабілітолог Забранський Владислав Володимирович відгуки (Реабілітолог Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: