Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Реабілітолог Одеса Черемушки (Реабілітолог Одеса Черемушки)
Реабілітолог Одеса Черемушки
люсія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітолог Одеса Черемушки


Потрібен хороший реабілітолог для відновлення після серйозної черепно-мозкової травми. Можете відрекомендувати такого фахівця, бажано на Черемушках.
 
Хриса Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити Забранського Владислава Володимировича - добрий, уважний, висококваліфікований фахівець, який застосовує не тільки масажні техніки, а ще й дає вправи для найкращого результату. Відповідально ставиться до роботи. Я пройшла курс із задоволенням, і залишилася в захваті від роботи професіонала.
 
Zolotko80 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - справжній професіонал! Проходила у нього курс лікування коліна після спортивної травми, буквально курс сеансів мануальної терапії, масажу і курс ЛФК, і я знову можу ходити! Однозначно рекомендую!
 
Kasatka Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Невдало повернувся уві сні, заклинило шию, Забранський Владислав Володимирович професійно підійшов до моєї проблеми і все виправив.
 
Elza77 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар уважний, справжній професіонал своєї справи. Підхід до проблеми і скарг на те, що турбує - суто індивідуальний. Після першого курсу терапії про болі забув на цілих 2 роки. Нічого не турбувало, від слова зовсім. Але болячки не змушують чекати, періодично проходжу у цього лікаря курси з реабілітації за показаннями і з метою підтримки здоров'я. До того моменту, як потрапив до рук лікаря, скептично і боязко ставився до реабілітологів, а тепер без жодного страху відвідую цього фахівця. Завжди є впевненість, що ти в надійних руках. Лікар із великої літери!  Руки просто золоті!
 
неля Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю Владислава Володимировича досить давно, ще за його роботою в Малиновській лікарні. До нього потрапив на реабілітацію після травми шийного відділу внаслідок ДТП і він допоміг.
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Спина боліла близько 5 місяців, нічого не допомагало, ходив до різних фахівців і на різні процедури, зокрема й на мануальну терапію, і толку було - 0. Прийшов до Владислава Володимировича і за кілька сеансів мануальної терапії, допоміг полегшити біль і я зміг нарешті відчути прогрес. Після закінчення курсу я міг уже робити всі повсякденні речі абсолютно без болю і повернутися до тренувального процесу.
 
Лама Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Боліла шия, я зробила МРТ, принесла знімки, лікар подивився, пояснив мені, де проблеми і як будемо лікувати. Похрустів моєю шиєю, проблема зникла. Дивовижне відчуття рухливості, моя голова ніколи так раніше не крутилася. Відмінний лікар, його лікування завжди допомагає. Якісно робить свою роботу.
 
Фотина Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете сказати в якій клініці приймає Забранський В.В. і вартість сеансу?
 
Kasatka Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома на вул. Богдана Хмельницького 49, вартість сеансу 700 грн.
 
Біргіт Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділіться номером телефону?
 
неля Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний фахівець. Розібрався з моєю проблемою, відповів на всі запитання. Буду рекомендувати знайомим.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Реабілітолог Одеса Черемушки (Реабілітолог Одеса Черемушки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: