Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Татарбунари (Гінеколог Татарбунари)
Гінеколог Татарбунари
Еллі Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Татарбунари


У мене запалення придатків, лікування призначене гінекологом у Татарбунарах не допомагає. Думаю звернутися в Одесі до обізнаного фахівця, підкажіть до кого краще?
 
Тонька Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порадити хорошого фахівця в Одесі - це Лихачова Лариса Євгенівна, до неї зверталося багато моїх знайомих і колег по роботі, всім вона зуміла допомогти.
 
Cristal Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я їздила з Татарбунара до Ольги Опанасівни Міщенко. Мені сподобалося, що він детально підходить до вивчення проблеми, не поверхнево. Як людина, дуже уважна і чуйна. Я повністю задоволена тим лікуванням, яке від неї отримала. Буду звертатися до неї повторно.
 
Дама Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Л.Є.- дуже уважний лікар. Дає докладні рекомендації, лікування її ефективне. Прийшла до неї з проблемою завагітніти, до цього спостерігалася у лікарів у Татарбунарах. Багато з них не те що не відновили мені цикл, а й говорили, що, можливо, мені не вдасться завагітніти. У Лариси Євгенівни на прийомі, для того щоб завагітніти, мені довелося побути всього два рази! Лікар не тільки відповідально ставиться до своєї роботи, а й любить її, віддає себе повністю їй.
 
Румія Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка від бога! Дуже уважна! Все робить акуратно, все запитує, дає рекомендації! Буду завжди ходити тільки до неї! Рекомендую Ларису Лихачову!
 
nina75 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Вважаю Ларису Євгенівну найкращим гінекологом, якого я зустріла в житті. Вона досконально розглядає кожну ситуацію і завжди дає зважені грамотні рекомендації. Вона завжди підтримає і роз'яснить усі особливості захворювання, намагається докопатися до причин будь-якої ситуації. З нею почуваєшся впевненою і спокійною, а це важливо в спілкуванні з гінекологом.
 
Gala37 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігалася в Ольги Опанасівни. Дуже рідко зустрінеш такого чуйного, компетентного фахівця. Перш ніж призначити лікування, з'ясовує всі хвороби, алергії. Я можу з упевненістю сказати, що цей лікар вилікує всі ваші гінекологічні захворювання!
 
Vska25 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці приймає Лариса Євгенівна і як можна до неї записатися?
 
Румія Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна приймає в клініці "Лікаріум", записатися можна за телефоном: 094-917-34-22.
 
Яка Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Як потрапити до Ольги Міщенко?
 
Тонька Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко приймає на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", записатися в клініку можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Аіна Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - чудова лікарка в усіх відношеннях. Професійна, уважна, добра, готова допомогти в найважчі моменти життя, раджу всім знайомим і друзям. Побільше таких би лікарів.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Татарбунари (Гінеколог Татарбунари)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: