Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Слобідка (Фітотерапевт Одеса Слобідка)
Фітотерапевт Одеса Слобідка
Kimberly34 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса Слобідка
 


Вітаю всіх! Мені потрібна порада щодо пошуку кваліфікованого фітотерапевта, здатного допомогти з панкреатитом. Поділіться рекомендаціями і вашими результатами лікування, будь ласка!
 
IsabellaКа14 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Kimberly34, дуже шкода, але мої очікування від фітотерапії не виправдалися. Я, як і раніше, страждаю від тих самих проблем.
 
Mia4519 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапія виявилася неефективною для мене. Я навіть не відчув якихось позитивних змін після курсу лікування.
 
Флоріан Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, друзі! Я хочу поділитися своїм досвідом лікування у фітотерапевта Світлани Володимирівни Горєвої. Вона мені допомогла з проблемами шлунка, і я почуваюся набагато краще!
 
Бєляєва Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я теж звернулася до Світлани Володимирівни з проблемами шлунка, і вона порадила мені низку трав, які допомогли мені позбутися дискомфорту після їди. Дуже задоволена результатом!
 
Гриня Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене були постійні головні болі, і Світлана Володимирівна зробила для мене індивідуальний набір трав. Буквально за тиждень болі зникли.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшов до Світлани Володимирівни з проблемою алергії, і вона запропонувала мені комплексне лікування з використанням фітотерапії. Через кілька місяців, алергічні прояви у мене стали набагато рідшими.
 
Ангел Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене дуже турбувала хронічна втома, і Світлана Володимирівна допомогла мені підтримати організм за допомогою трав, поліпшивши загальний стан здоров'я.
 
Arno0 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з травленням, і фітотерапія у Світлани Володимирівни допомогла мені відновити баланс і позбутися дискомфорту.
 
Ада Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя мама страждала від артриту, і Світлана Володимирівна розробила для неї індивідуальну програму лікування з використанням лікувальних трав. Зараз мама почувається набагато краще й активніше.
 
Шура1990 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довгий час страждав від хронічної застуди, і Світлана Володимирівна розробила для мене рецепт, який допоміг зміцнити імунітет. Більше немає безсонних ночей через нежить!
 
Фома Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавить фітотерапія у Горєвої С.В. Як я можу зв'язатися з нею для запису на прийом?
 
Гриня Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна надає зараз тільки онлайн-консультації за номером 0934389010, не пропустіть шанс отримати її поради.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Слобідка (Фітотерапевт Одеса Слобідка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: