Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса Суворовський район (Підлітковий психолог Одеса Суворовський район)
Підлітковий психолог Одеса Суворовський район
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Підлітковий психолог Одеса Суворовський район


Здрастуйте! Викликає інтерес, які підліткові психологи в нашому мегаполісі найкваліфікованіші? Хотілося б дізнатися вашу точку зору про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у багатьох, але немає розумного лікаря. Якщо ви володієте інформацією про такого фахівця, який вам допоміг вирішити проблему, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б послухати, які медичні працівники в реальності найграмотніші, а то я вже давно в пошуку і мої дослідження не задовільні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити заперечення з вищезгаданою одеситкою, проходила лікування, у нас є такі лікарі, які на 100% найграмотніші в цій спеціалізації, і я хочу їх рекомендувати, це - психологиня для підлітків Фендюра Марія Олегівна та дитячий фахівець Гончарова Тетяна Сергіївна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми дуже вдячні дитячому психологу Гончаровій Т.С. за його чудову роботу з нашою дитиною. Він проявив глибоке розуміння дитячої психології та допоміг нашій дитині подолати труднощі, з якими вона зіткнулася. Психолог створив довірчу атмосферу, де наша дитина почувалася комфортно і вільно висловлювала свої почуття та думки. Результати роботи з психологом були помітні вже після кількох сеансів, і ми бачимо, що наша дитина стала більш впевненою і щасливою. Завдяки її професіоналізму та увазі, наша сім'я знову перебуває в гармонії. Рекомендуємо цього психолога всім батькам, яким потрібна допомога в роботі з дитячими емоціями та поведінкою.
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний підлітковий психолог Марія Олегівна Фендюра: у дочки був ефективний результат після її консультацій. Звернулася до неї з проблемою не контактування з однолітками. Незрівнянна у своїй спеціалізації!
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми щасливі, що знайшли такого чудового дитячого психолога, як Гончарова Тетяна Сергіївна. Її підхід до роботи з дітьми неймовірно емпатичний і професійний. Вона вміє знаходити спільну мову з дітьми різного віку і створює атмосферу довіри та безпеки. Наша дитина одразу відчула симпатію до психолога і з задоволенням відвідує його сеанси. Ми бачимо помітні результати в поведінці та емоційному стані нашої дитини. Психолог також дав нам багато корисних порад і рекомендацій для роботи з дитиною вдома. Ми рекомендуємо цього психолога всім батькам, які шукають допомогу в розвитку та підтримці своїх дітей.
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідували Фендюру Марію Олегівну, як психолога для підлітків. Отримали позитивні результати. Спеціаліст розібрався з проблемою. Марія Олегівна - дуже адекватний фахівець. Швидко знаходить підхід до підлітка.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні городяни, можете дати контактну інформацію про цих фахівців?
 
Апрелія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Скидаю вам дані - Марія Олегівна Фендюра працює в клініці "Лікаріум", телефон для запису 0635360647.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно сказали, що психолог Фендюра М.О. і Гончарова Т.С. найкращі фахівці в Одесі, знаю на власному досвіді. У даній кваліфікації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса Суворовський район (Підлітковий психолог Одеса Суворовський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: