Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеса (Отоларинголог Одеса)
Отоларинголог Одеса
Alexxandra Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Отоларинголог Одеса


Порадьте хорошого отоларинголога в Одесі. З носа тече без кінця, нічого не допомагає, потрібен хороший фахівець!
 
Сніжана45 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій візит до лора видався вдалим. Нарешті я знайшла для себе нормального фахівця. У мене хронічне захворювання, тож ще не раз доведеться звертатися до Гурської Тамари Валеріївни. Вона грамотна, розуміюча лікарка. Усе зробила, як треба. Не стала переливати з пустого в порожнє, час на прийомі не витрачала. Провела потрібні процедури, прописала мені нове лікування, відповіла на всі запитання. Усе в хорошому темпі, строго по справі. Я рада, що тепер знаю хорошого ЛОРа. Рекомендую звертатися до неї, фахівець що треба.
 
valeriia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена зверненням до Тамари Гурської! Привід для звернення: порушення слуху. Тамара Валеріївна знає свою справу, демонструє високий професіоналізм.
 
masha72 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до Тамари Гурської з безперервним нежитем. Зазвичай він у мене досить швидко минав, а тут напасть якась. Тамара Валеріївна пояснила потім, чому таке могло трапитися, але одними поясненнями не обійшлося, вона сказала, як і чим лікуватися, зараз все нормально вже. Я рада, що зустріла такого чуйного і грамотного лікаря.
 
3Дарья3 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Перебрала вже багато ЛОР-лікарів - Оробець, Мельник, Леонову, Зеленцову. Кращої і компетентнішої за Тамару Гурську не бачила. Чудовий, лікар від бога!
 
Белла Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська ставиться до своєї професії дуже серйозно. Приємно було мати справу з таким лікарем.
 
Алевтина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена лікуванням, яке проходила у Тамари Гурської. До неї була в Самунжі та Андрєєва. Доброзичливий і дуже професійний лікар.  Усім раджу.
 
Віталіна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, у яку мені клініку під'їхати, щоб потрапити на прийом до Гурської Тамари?
 
valeriia Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініку "Лікаріум" на Генуезьку 1/2. Контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Еда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернутися до Тамари Валеріївни - це правильне рішення. Вона допомогла мені впоратися з хронічними проблемами горла і носа. Я вдячний їй за її вміння і терпіння.
 
masha72 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - лікар найвищого рівня. Її професіоналізм і доброта створюють приємну атмосферу на прийомі, що робить візити менш стресовими.
 
Аніса Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська - це найкращий лікар, з яким мені доводилося мати справу! Дуже грамотний фахівець і чуйна людина.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеса (Отоларинголог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: