Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик центр Одеса (Мануальщик центр Одеса)
Мануальщик центр Одеса
QuinnAnna Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальщик центр Одеса


У мене викривлений хребет, і коли я сиджу, у мене реально видно горб на спині, а мені всього-то 20 років.  Не підкажете куди можна звернутися по допомогу, щоб дало результат.
 
Alyona Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам допоможе тільки мануальний терапевт, з хороших знаю тільки Забранського В.В. і вам раджу з ним проконсультуватися.
 
Розалія70 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Також відвідувала Владислава Забранського - чудовий фахівець. Розібрався в моїй ситуації та вирішив проблему. Не нав'язує додаткові послуги, якщо цього не вимагає ситуація. Залишилася дуже задоволена!
 
Кая Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, просто врятував, вилікував, дуже рада, що знайшла нарешті свого лікаря, дуже рекомендую!
 
Настасья Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Я працювала з різними мануальними терапевтами - Царенко, Борисенко, Кірсаненко.  Зараз проходжу курс лікування у Влада Забранського, і з кожним сеансом мені все краще. Мій діагноз - три грижі в грудному відділі, не давав надії на швидкі результати, але завдяки чуйним рукам і професіоналізму лікаря Забранського, я почала почуватися краще і бадьоріше!
 
Barbara0 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
До Владислава Володимировича мене привів син, дуже задоволена, у нього золоті руки і чудова енергетика.
 
Неллі75 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Найголовніше, Владислав Володимирович не витягує просто так гроші за сеанси, а робить все професійно, усуваючи проблему, і дає рекомендації, щоб результат закріпити.
 
Наталія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, де приймає лікар Забранський?
 
Розалія70 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома на вул. Богдана Хмельницького 49.
 
РозанаУВ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Він приймає за записом і як можна записатися?
 
Настасья Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, приймає за записом. Записатися можна за телефоном: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Маргарита Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
За курс сеансів мануальної терапії позбавив мене болю в шийному і поперековому відділах хребта, а також головного болю. Дуже привітний, ввічливий і уважний до пацієнта.  Рекомендую всім Владислава Володимировича!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик центр Одеса (Мануальщик центр Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: