Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Чорноморськ (Гінеколог Чорноморськ)
Гінеколог Чорноморськ
Ірида Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Чорноморськ


У мене велика проблема протягом тривалого часу не можу завагітніти, була в багатьох лікарів у Чорноморську допомогти не можуть. Знайомі радять їхати в Одесу. Підкажіть до кого мені краще звернутися в Одесі?
 
shevchuk5 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу звернутися до Лихачової Л.Є., вона якраз спеціалізується на таких випадках, причому успішно. Багатьом моїм знайомим вона допомогла стати батьками!
 
Maryanna5 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Як же складно знайти нормального лікаря. Зі своєю делікатною проблемою я була у трьох. І всі вони ставили різні діагнози, виписували різне лікування. І нічого не допомагало. Подруга порадила сходити до Лариси Євгенівни, розхвалювала її, як досвідченого фахівця. На прийомі лікарка Ліхачова мене здивувала, я давно не була у настільки уважного й акуратного лікаря! Розпитала про симптоми, пояснила, звідки вони і що робити. Виписала кілька препаратів. І ви знаєте, я вже особливо й не сподівалася, але моя проблема була вирішена! Однозначно рекомендую, чудовий фахівець.
 
Gloria09 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса Євгенівна - це самородок у медицині, але вона надто зайнята своєю улюбленою професією - рятувати життя і дарувати надію матусі, яка вирує, щоб займатися просуванням свого імені і домагатися титулів.
 
gorgia67 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
З Ларисою Євгенівною, як то кажуть, "пройшли і крим і рим". Завдяки їй, свого часу я побачила дві заповітні смужки, а потім і виносила здорового малюка. Це справжній професіонал, чуйний і коректний лікар.
 
tangerine11 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна, без перебільшення, чудовий лікар! Спостерігаюся у неї не перший рік. Моя сестра теж ходить до неї. Вона у нас як справжній сімейний лікар! За роки спостереження вже все знає про мене і мої проблеми. Це лікар, якому я довіряю на всі 100 %!
 
sunset24 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до лікарки Ліхачової з різними проблемами і завжди вона мені допомагала. Справжній професіонал своєї справи!
 
Zhanna072 Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де приймає Лариса Лихачова і вартість прийому?
 
shevchuk5 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі, вартість прийому 500 грн.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу записатися на прийом до лікаря Ліхачової?
 
gorgia67 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 098-761-01-28 - адміністратор клініки Наталія.
 
lion222 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячний Ларисі Євгенівні, що вона допомогла нам стати батьками!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Чорноморськ (Гінеколог Чорноморськ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: