Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса фонтан (Нутриціолог Одеса фонтан)
Нутриціолог Одеса фонтан
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Одеса фонтан


Доброго дня! Цікавить таке питання, які нутриціологи в нашому місті найкращі? Хочеться почути вашу точку зору про таких профі.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у багатьох, але не вийшло знайти грамотного лікаря. Якщо ж, що ви знаєте про такого лікаря, який вам надав допомогу, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б послухати, які фахівці медицини в реальності найграмотніші, а то я вже давно в пошуку, і мої результати невтішні.
 
Liana Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу я посперечатися з вищеназваним учасником, зустрічала, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найпрофесійніші в цій медичній класифікації, і я можу їх порадити, це - нутриціологи Кузьмінова Катерина Валеріївна та Решетник Катерина Володимирівна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Худну під контролем нутриціолога Решетник Є. В! Вона віртуозно призначила для мене особисту програму. Її підхід до зниження ваги працює і ніяких дієт, просто їсти потрібно з розумом.
 
Інга Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно шукала відмінного дієтолога-нутриціолога. І ось нарешті знайшла! Порекомендували Решетник Катерину Володимирівну - це найпрофесійніший нутриціолог у моєму житті. Вона єдина у своїй спеціалізації, змогла допомогти мені правильно розрахувати харчування при фізичному навантаженні.
 
Майя1976 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, найкращий нутриціолог-дієтолог Кузьмінова Катерина, вона зробила неможливе - допомогла мені скинути ненависні кілограми. Вдячна до глибини душі! Професіонал, який постійно розвивається, весь час підвищуючи кваліфікацію.
 
Mila26 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, знаю Кузьмінову Катерину. Скажу про неї, як за найграмотнішого лікаря в цій спеціалізації. Можу я її рекомендувати.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні панове, звернули на себе увагу ці лікарі, можете надати контакти про цих лікарів?
 
Роуз Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Сама худла і вам раджу - Катерина Валеріївна Кузьмінова приймає в клініці Доктор Благо Плюс на вул. Дмитра Донського 2а/7, особистий телефон 0931536900
 
іррма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте, будь ласка - Катерина Володимирівна Решетник приймає онлайн, особистий телефон 0636093278.
 
Антонія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Щиро вдячна за ваші поради!
 
Барсукова Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса фонтан (Нутриціолог Одеса фонтан)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: