Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Спортивний лікар Забранський Владислав Володимирович відгуки (Спортивний лікар Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Спортивний лікар Забранський Владислав Володимирович відгуки
Dennn7 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Спортивний лікар Забранський Владислав Володимирович відгуки


Добрий день! Отримав професійну спортивну травму, підкажіть грамотного спортивного лікаря. Заздалегідь буду вдячний.
 
Pavelll8 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Владислава Забранського - лікар, який на 100% розуміє специфіку циклічних видів спорту. Вдячний йому за кваліфіковано надану допомогу! Ще допоміг мені налагодити сексуальне життя з дружиною, він чудовий сексолог.
 
Milkovsky Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець. Був на прийомі двічі. Звертався зі старими спортивними травмами.   Владислав Володимирович відмінно розібрався, провів необхідні маніпуляції, прибрав блоки в шийному і грудному відділі. Приємно спілкується і добре робить свою справу. Вміє працювати зі спортсменами.
 
Йося Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже класний лікар! Ходжу до нього не перший рік. Я займаюся професійно спортом. Була отримана серйозна травма коліна. Усе лікування пройшло успішно, і головне, без операції. Зараз уже відновлюю тренувальний процес. Дуже раджу доктора Забранського. Завжди допоможе і підкаже.
 
Філіп Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Сам я - спортсмен, який виступає з силових видів спорту. На підготовці до турніру я отримав травму спини, як з'ясувалося пізніше, у мене в поперековому відділі з'явилася грижа шморля із запаленням. І саме через неї і почалися дуже сильні болі, нічого не міг робити, під час навантаження грижа здавлювала нерв так, що навіть тряслися ноги. Після всього цього я одразу звернувся до Владислава Володимировича Забранського, поки я в нього проходив лікування, з кожною процедурою та лікуванням я відчував, що спина відновлюється, і біль зникає. І навіть під час лікування я міг себе підтримувати у формі. Дуже чуйний лікар і людина, завжди підкаже і допоможе.  Насамкінець хочу сказати тільки одне: одразу звертайтеся тільки до Владислава Володимировича і все у вас буде чудово, і ваша спина буде здорова і сильна.
 
Іветта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Пошкодила коліно - були болі під час тренувань, після чого за рекомендацією звернулася до лікаря Забранського. Відмінний фахівець і чудове лікування. Рекомендую!
 
Вася Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Протягом кількох років турбувало праве стегно і плече, при цьому звернення до спортивних лікарів Кірсаненка і Гончаренка ні до чого не привели. Останньою надією був Забранський Владислав, і він справді кваліфікований лікар, допоміг правильно діагностувати і вирішити мою проблему.
 
Фіма Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
За рекомендацією звернулася до лікаря Забранського Владислава. Результат перевершив усі мої очікування! Лікування дуже допомогло!
 
Толян Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Кваліфікація та лікування на високому професійному рівні. Боліли коліна. Була травма. Обійшлося без операції, завдяки цьому чудовому лікарю - Забранському Владиславу, хоча раніше звертався до інших лікарів Околота та Гончаренка - вони радили тільки операцію.
 
Ванюша Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Скиньте будь ласка телефон цього лікаря?
 
Pavelll8 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович
 
Волк Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Приходив після травми і хотів отримати повний звіт про мій стан, адже мені потрібно було якомога швидше повернутися до тренувань. Владислав Володимирович мені все докладно розповів, пояснив, як проходить відновлювальний процес, і дав мені безліч цінних рекомендацій. Усім рекомендую його, як хорошого, кваліфікованого спортивного лікаря.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Спортивний лікар Забранський Владислав Володимирович відгуки (Спортивний лікар Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: