Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Грамотний уролог Одеса (Грамотний уролог Одеса)
Грамотний уролог Одеса
Krokodil1 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 205
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний уролог Одеса


Добрий день! Порадьте чудового уролога, який може безумовно допомогти одужати, а не погіршити ситуацію. Хочеться почути про тих лікарів, у яких ви лікувалися або знаєте за коментарями родичів.
 
romanovich Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені однак цікаво дізнатися про такого професіонала, а то я давно в пошуку. Якщо ви зустрічалися з таким супер лікарем, дайте пораду, до кого варто піти, щоб досягти відмінного успіху.
 
Айлін Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в марному пошуку розумного лікаря. Якщо хтось лікувався у такого фахівця, дайте направлення до кого краще направлятися.
 
Бєляєва1993 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 165
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала такого уролога - це Колосов Олександр Миколайович, чудовий лікар, незрівнянний у своїй сфері. Мені допоміг вилікувати варикоцеле. Хочеться його вам радити!
 
Ясміна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла допомогу в особі Ставнічого Олексія, він зміг на підставі моїх аналізів призначити правильне лікування, яке призвело до приголомшливого результату!
 
Христина20 Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно, я дуже вдячна Колосову Олександру Миколайовичу, він єдиний в Одесі, який реально допоміг мені вилікувати уретрит.
 
Волкова Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена прийомом Ставнічого Олексія, це досвідчений майстер. Він вичерпно знає свою професію. Раджу його всім, хто хоче зміцнити здоров'я.
 
Guzel Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу потрапити на прийом до лікаря Колосова, дайте його контакти?
 
МарьяКо Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович приймає в десятій лікарні на Малиновського 61, контактний телефон - 0967424737.
 
Allright Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні панове! Хочу записатися до Ставнічого Олексія, буду щаслива, якщо залишите його контакти.
 
Daniyar1991 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Олексій Ставнічій приймає в Амбулаторії Сімейного Лікаря на Фонтанській дорозі 49 та в МЦ "Експерт Хелс" на Генерала Ватутіна 1, особистий телефон - 0961258886.
 
Акакій Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно сказали, що Колосов Олександр Миколайович і Ставнічій Олексій Сергійович найдосвідченіші лікарі в місті, знаю з особистого досвіду.
 
Алісія25 Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за чудові відгуки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Грамотний уролог Одеса (Грамотний уролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: