Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психоаналітик онлайн Одеса (Психоаналітик онлайн Одеса)
Психоаналітик онлайн Одеса
Алінка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоаналітик онлайн Одеса


Підкажіть хорошого фахівця по боротьбі з депресією нервовими зривами. Життя йде на дно чоловік зривається на всіх і на всьому, найсумніше, що гидот наговорить, а потім вибачення просить. Я не хочу втрачати сім'ю допоможіть порадьте фахівця, який допоможе нам впоратися з цією проблемою.
 
Афігея Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися до Гонварової Тетяни Сергіївни. Дуже ненав'язливо підштовхнула мене в правильному напрямку і допомогла впоратися з деякими проблемами в спілкуванні.
 
Znat25 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - це чуйна, уважна, чуйна лікарка, я таких не зустрічала раніше, а мені є з ким порівняти, взяти наприклад Штефан Катерину, користі від її консультацій не було. Дуже допомогла розібратися з купою проблем, продовжуємо й далі працювати, дуже позитивна динаміка. Вірю в спокійне майбутнє!
 
Інріда Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже чудовий психолог, дуже рекомендую! До Тетяни Сергіївни я відвідала 3 психоаналітиків: Ковбасюк А.С., Лемещук О.В., Гофман Ю.О., жоден так і не зміг допомогти. Страждаю на невроз, з проявом психосоматики, відчувала слабкість.
 
Денна Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Тетяні Сергіївні за моє світле майбутнє! До зустрічі з нею в мене його не було - наслідок перенесених фізичних і психологічних травм. Мені стало легше вже після першого відвідування. Жодна, навіть начебто незначна, проблема не залишається без уваги. Так, я знаю, що на мене чекає ще довгий шлях до лікування. Але з такою чудовою і чуйною людиною, психологом як Тетяна Сергіївна мене це не лякає.
 
Тигран Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я вперше прийшов на прийом до Тетяни Сергіївни, то мене всього трясло від моїх невирішених життєвих ситуацій. Вона відразу надала мені допомогу, і мені стало набагато легше. Я зміг розмовляти. Вона дуже чуйно відреагувала на мою проблему. Після першого сеансу я встав на ноги. Загалом ми провели сеансів 5, після яких я став іншою людиною, набагато дорослішим психологічно. І це просто шикарно бути дорослим всередині. Дуже рекомендую як фахівця своєї справи.
 
Bogddd Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна - дуже уважна і чуйна людина, терпляче вислухала пацієнта, який страждає "душевними муками". Легко знайшла підхід до мене, окреслила суть проблеми, швидко і дохідливо пояснила можливість виходу з ситуації, що склалася, призначила лікування, яке швидко допомогло. Під час кожного відвідування знаходить слова і налаштовує на позитивний лад, заряджає позитивною енергією, яка допомагає під час лікування.
 
Breezz Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу запевнити, що якщо ви вирішили звернутися до Тетяни Сергіївни, то це правильне рішення. Лікар зробить усе, щоб допомогти вам. Вона уважно вас вислухає, зрозуміє, в чому проблема, і прийме правильні рішення.
 
Лігія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна єдиний психолог, який зміг викликати в мене абсолютну довіру, прихилити! Відчувається, як любить вона свою професію, віддається їй і бажає допомогти пацієнтові. Її консультації допомагають подивитися на ситуації по-новому, дають позитивний настрій, натхнення, віру у свої сили, бажання діяти і жити щасливо! Справжній професіонал.
 
Доля Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Як до неї записатися? Консультує онлайн?
 
Афігея Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Rose9 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна чудовий фахівець і чудова людина! Без неї я не впоралася б зі своїми проблемами. Вона дійсно здатна допомагати людям і направляти, дуже розуміє, уважна, відповідальна. Побільше б таких лікарів, як психолог Гончарова!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психоаналітик онлайн Одеса (Психоаналітик онлайн Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: