Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Хороший уролог Одеса (Хороший уролог Одеса)
Хороший уролог Одеса
Arabella Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший уролог Одеса

Форумчани, допоможіть знайти хорошого уролога! Потрібно заліковувати нирку після травми, а хорошого лікаря знайти поки що не можемо... Порадьте, будь ласка!
 
Емін Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до лікаря Колосова Олександра Миколайовича, чудовий фахівець! Все грамотно розповів, підібрав лікування, дуже рекомендую!
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Кваліфікований фахівець Олександр Миколайович. Уважно вислухає, подивиться аналізи, все детально розповість. Призначив грамотне лікування моєї давньої проблеми - хронічного простатиту. Усе розповів мені дохідливо, без дорогих обстежень. Призначене лікування допомагає, сподіваюся, що не буде загострень довгий час.
 
Сухоруков Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович зробив операцію (обрізання), вона пройшла успішно, безболісно, все було професійно. Результатом дуже задоволений. Рекомендую.
 
Крючков Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу порекомендувати уролога Колосова Олександра Миколайовича. Лікар - професіонал своєї справи. Дуже детально мені все пояснив, обстежив і призначив аналізи, після яких було призначено лікування. Рекомендації лікаря допомогли позбутися моєї проблеми. Вдячний йому за моє одужання.
 
Федір Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходжу лікування в Олександра Миколайовича, вже був у нього двічі. Можу охарактеризувати його як дуже уважного фахівця. Лікар постійно відстежує проміжні результати лікування і коригує його в міру необхідності. Рідкісне серед лікарів ставлення до своєї роботи.
 
Java Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Одразу відчувається, що лікар професіонал у своїй справі. Індивідуальний підхід до пацієнта. Досить грамотний фахівець.  Настійно рекомендую Олександра Миколайовича.
 
Афрадита Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете написати контактні дані лікаря Колосова?
 
Крючков Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - контактний телефон 0967424737, приймає в лікарні №10 на Малиновського.
 
Caroline Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи. Прямі й конкретні запитання, такі ж відповіді, точний діагноз, ефективне лікування, ретельне відстеження динаміки одужання. Жодних зайвих міркувань, припущень і марної трати часу та грошей. Я звернувся до нього після іншого уролога, який поставив невірний діагноз і тільки погіршив ситуацію.
 
Ruslan78 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович - дуже хороший лікар. Знаю його давно, не раз звертався. Вирішив мою проблему. Рекомендую!
 
Arabella Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Хороший уролог Одеса (Хороший уролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: