Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог гіпнотерапевт Одеса (Психолог гіпнотерапевт Одеса)
Психолог гіпнотерапевт Одеса
Ganna1999 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог гіпнотерапевт Одеса
 


Доброго вечора форумчани! Я в пошуку грамотного гіпнотерапевта і хотів би почути рекомендації до кого краще звернутися. Буду вдячний за будь-яку інформацію та поради.
 
Кариночка1995 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво дізнатися про фахівця цієї сфери, дуже хочеться потрапити на сеанси гіпнозу до грамотного професіонала.
 
Натусінька37 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в Одесі зверталася до багатьох психологів, які володіють гіпнозом, але ефекту не відчула.
 
ЧургуліяСаша Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знайшов такого фахівця - це Ян Леонідович Козлов, сеанси гіпнотерапії з ним стали для мене справжнім порятунком від нав'язливих думок. Він не тільки допоміг мені звільнитися від них, а й навчив мене стратегій управління своїм розумом. Я захоплений результатами і всім серцем рекомендую його професійні послуги.
 
ВоваСтоянов Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
З моменту ДТП я почувався бранцем у світі страхів і агонії. Але Ян Леонідович допоміг мені знайти шлях до зцілення від шокової травми і ПТСР. Його терапевтичні методи глибоко впливали на мою психіку, і я знову знайшов радість у житті.
 
ВарвараСавинська Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Розлади харчової поведінки сильно впливали на моє самопочуття і здоров'я. Дякую Яну Леонідовичу за його турботу і підтримку в цьому складному процесі. Його сеанси дали мені інструменти для вирішення цих проблем.
 
СтеблянкоДаня Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Емоційне виснаження було моїм постійним супутником, поки я не звернувся до Яна Леонідовича. Його сеанси гіпнотерапії справили глибокий вплив на мою психологічну та емоційну сферу. Я знову знайшов у собі сили і натхнення. Рекомендую його всім, хто шукає внутрішній баланс.
 
МарахтанЄвгенія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович Козлов - мій справжній рятівник від почуття провини і негативних емоцій. Його терапевтичні методи дали мені можливість переосмислити минуле і почати новий розділ. Я із задоволенням рекомендую Яна Леонідовича всім, хто шукає шлях до емоційного зцілення.
 
ЗуєвАндрій Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, у вас залишився контактний телефон Яна Козлова?
 
ВоваСтоянов Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, тримайте і записуйтеся - 093 572 73 87.
 
ДубовМакс Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, а в якій клініці він приймає?
 
ЧургуліяСаша Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Лікаріум На Генуезькій 1/2.
 
КальченкоБорис Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Сімейні та соціальні стосунки стали моїми перепонами на шляху до щастя. Дякую Яну Леонідовичу за його професійне керівництво та допомогу у вирішенні цих складних ситуацій. Його гіпнотерапія стала для мене мостом до більш гармонійного та задовільного життя.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог гіпнотерапевт Одеса (Психолог гіпнотерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: